Jante MAM-GERMANY____DACIA Logan____CALITATE GERMANA LA SUPER PRETURI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • super_jante
    replied
    Originally posted by M4r7z1aNu View Post
    Apelati cu incredere la echipa MAM. Marti a ajuns si la mine coletul dar din pacate nu am avut timp sa fac poze si sa le montez pe masina , sper ca in weekend sa reusesc Felicitari si colegului pentru alegerea modelului W3 si sa le stapaneasca sanatos

    Va multumim pt. aprecieri si va dorim sa le "invartiti" fara incidente!

    Abia asteptam sa vedem poze!

    Va dorim o seara placuta la toti forumistii!

    Leave a comment:


  • M4r7z1aNu
    replied
    Apelati cu incredere la echipa MAM. Marti a ajuns si la mine coletul dar din pacate nu am avut timp sa fac poze si sa le montez pe masina , sper ca in weekend sa reusesc Felicitari si colegului pentru alegerea modelului W3 si sa le stapaneasca sanatos

    Leave a comment:


  • super_jante
    replied
    Originally posted by M.FLORIN View Post
    Merci ... oricum am sa detaliez si pareri dupa cativa km rulati cu jantele astea. Deocamdata in privinta jantelor ... nota 10 celor de la super jante.

    Poze proaspete ... facute pe racoare ... am adaugat AICI si AICI.
    Merci
    Buna ziua!

    Multumim frumos pt. aprecieri si va dorim multi km fara incidente!

    De asemenea va multumim ca ati ales sa fiti clientul nostru!

    Originally posted by ManiaK19 View Post
    Vin super pe masina; ies si in evidenta deoarece culoarea masinii este albastra, un pret final??? Vanzare buna celor de la: super_jante!

    Pretul final cu discount de forum este de 1.330 ron/set accesorii si livrare gratuita!


    Asteptam poze si de la ceilalti posesori de MAM!

    Va dorim o zi placuta!
    Last edited by super_jante; 14 March 2013, 12:32. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • ManiaK19
    replied
    Vin super pe masina; ies si in evidenta deoarece culoarea masinii este albastra, un pret final??? Vanzare buna celor de la: super_jante!

    Leave a comment:


  • M.FLORIN
    replied
    Merci ... oricum am sa detaliez si pareri dupa cativa km rulati cu jantele astea. Deocamdata in privinta jantelor ... nota 10 celor de la super jante.

    Poze proaspete ... facute pe racoare ... am adaugat AICI si AICI.
    Merci
    Last edited by M.FLORIN; 13 March 2013, 08:10. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • livas
    replied
    @M.FLORIN ..sunt superbe jantele, si vin bine si pe masina.

    Leave a comment:


  • M.FLORIN
    replied
    Salutare.
    Asa cum s-a promis astazi am primit si eu jantele W3 comandate.
    Pe scurt despre echipa de la super jante ... jos palaria.
    Am ramas foarte placut surprins de cum era ambalate jantele (baietii de la service-ul de roti unde le-am directionat nici nu au vrut sa le echipeze cu anvelope pana nu am ajuns si eu - de teama sa nu le scoata gresit din cutie ); de asemena totul a fost livrat exact cum s-a promis - jante + prezoane (de buna calitate) + inele centrare + valve si evident transport gratuit.
    In plus baietii de la super jante ... nota 10 + . Jantele mi-au fost livrate cu documente aferente (factura si certif garantie) iar coletul a fost livrat exact acolo unde am dorit (la alta adresa decat cea de domiciliu).
    Insa cum pozele fac cat 1000 de cuvinte ... atasez si cateva poze facute acum pe seara - am sa mai adaug cateva poze maine mai pe lumina.
    Multumesc inca odata pentru amabilitate ... recomand tuturor cu multa incredere.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • super_jante
    replied
    Buna dimineata

    Jantele au plecat spre proprietari.....3 seturi de W3,2 seturi de W2 si 3 seturi de E1!

    Va multumim pentru comenzile facute si ne bucuram sa va avem de clienti!

    Va rugam sa postati poze frumoase si bineinteles un feedback obiectiv atat privind jantele cat si serviciile noastre!

    Spor la invartit si multi km fara incidente!


    Echipa Super_Jante

    De asemenea va rugam sa ne dati o un like pe pagina noastra de facebook

    MAM Wheels Romania

    Numai daca va place.....)))

    Leave a comment:


  • MihaiB
    replied
    ma scuzi eu am inteles ca deja le avea

    Leave a comment:


  • M.FLORIN
    replied
    pai o sa puna poze (si el si eu evident) .. da de marti incolo cand ne vin jantele ... ca momentan nu e jantele

    Leave a comment:


  • MihaiB
    replied
    @M4r7z1aNu - salut, poti pune poze cu ele montate, te rog. mersi

    Leave a comment:


  • M.FLORIN
    replied
    Originally posted by M4r7z1aNu View Post
    @ m.florin - da mane , modelul w3 argintii. M-am luat pachet jante+anvelope
    Am ales culoare argintiu ca masina este albastru inchis si nu se potriveste negru sau cea polishata, plus de asta nu prea imi plac , fiindca am vazut la alti prieteni ca au avut negru sau polishata si in timp de la loviturile pietricelelor mici au inceput sa se faca puncte pe janta de la ele. Eu unu zic ca am facut o alegere buna
    Eran sigur ... ca si eu astept W3 - ul. ... si tot argintii si la mine. Eu le-am comandat fara anvelope.
    Bafta

    Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

    Leave a comment:


  • livas
    replied
    Multumesc pentru raspunsul promt.
    Va contactez in curind.

    Leave a comment:


  • super_jante
    replied
    Originally posted by livas View Post
    ...culoarea negru din poza atasata la postul #48, este mat sau lucios ? Primiti si negre cu bordura rosie pe 15'', 4x100..?
    Un set de W3 negre, pe 15'' 4x100 cati bani face?

    ....sunt superbe.!

    Buna seara!

    Multumim pt. aprecieri!

    Din pacate MAM nu produce culoarea solicitata de Dvs.!(negru cu banda/buza rosie)

    Cele negre W3 costa exact ca cele argintii!Pret cu discount de forum 1.330 ron!

    Livrare,prezoane,inele centrare,valve,logo,toate GRATUITE!
    Last edited by super_jante; 10 March 2013, 19:09. Reason: completare

    Leave a comment:


  • M4r7z1aNu
    replied
    @ m.florin - da mane , modelul w3 argintii. M-am luat pachet jante+anvelope
    Am ales culoare argintiu ca masina este albastru inchis si nu se potriveste negru sau cea polishata, plus de asta nu prea imi plac , fiindca am vazut la alti prieteni ca au avut negru sau polishata si in timp de la loviturile pietricelelor mici au inceput sa se faca puncte pe janta de la ele. Eu unu zic ca am facut o alegere buna

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google