[VAND] Faruri Logan Lupa Bixenon D2s

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • care sunt mai faine, cele pe negru sau cele deschise?

    merg pe loganu meu din 2008?



    Originally posted by paunescu View Post
    care sunt mai faine, cele pe negru sau cele deschise?
    Last edited by paunescu; 10 June 2013, 20:21. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Da mi si mie un pret la un set de faruri ca ale lui Jenu.Ms.

      Comment


      • salut daniel
        ceva schimbari la preturi?
        zambeste ...

        Comment


        • salut,
          cei care au montat farurile puteti sa puneti niste poze sa vedem si noi cum se monteaza?
          cand se ard angel eyes se pot inlocui? cat de des se ard?

          multumesc
          Last edited by paunescu; 11 June 2013, 19:28. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • @paunescu, urmareste cu atentie sectiunea de tutoriale. Exista un omusor pe aici care se dedica acestor lucruri (filmeaza si explica diverse treburi). Spor !

            Am o pereche de neoane care se aprind perfect de 4 ani incoace. Nu se schimba usor.
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Mersi, o sa caut sa vad cum se monteaza, nu cred k e mare inginerie..
              Deci daca se ard am pus o!??

              Comment


              • Se pot schimba, mai omule, doar ca e destul de greu
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • sal imi faci si mie un pret pentru doua seturi complete de faruri unul de ph1 si celalat de ph2 cu oglinda vopsita pe negru la ambele !

                  Comment


                  • Salut ! Se pot face faruri si cu 2 lupe ? (una pentru scurta, una pentru lunga)
                    :popa:

                    Comment


                    • @coco_chanel: iti trimit diseara o cotatie

                      @bagheera: nu stiu la ce te-ar ajuta faruri cu cate 2 lupe, probabil modificate doar unele de genul streetstorm megadrive etc dar iti dai seama ca nu s-a mai facut asa ceva pana acum si trebuie sa pui farurile tale la bataie pt experimente daca te risti. pe de alta parte nu stiu cu ce te-ar ajuta 2 lupe pe un far de data ce una singura este bixenon adica asigura si faza scurta si faza lunga. sa ai inca o lupa separata doar pt faza lunga nu e in regula. mai ales ca daca lampa de pe lupa respectiva este stinsa nu poti sa dai flash instantaneu ca nu apuca sa se aprinda asa repede.

                      Comment


                      • daniel sper ca nu ai uitat de mine !!!

                        Comment


                        • coco_chanel: nu am uitat de tine, ti-am trimis pm, am avut botezul bebelusului zilele astea si am fost prins cu toata organizarea, nu am apucat sa va raspund.

                          Comment


                          • Far cu lupa

                            Salut un pret la stul de far cu lupa ph1 si angeleye alb si un numar de telefon

                            Comment


                            • salut...un pret pentru faruri cu lupe pe negru si dak le dai si la schimb cu original?

                              Comment


                              • salut, spune-mi si mie pretul pt farurile cu geam clar, copsite negru in interior si lupele cele mai mari care intra...adica decat sa le iau si sa le pun pe masina. mentionez ca am instalatie bixenon h4, adica presupun ca de drosere si o parte din cablaj nu este nevoie

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google