[VAND] Faruri Logan Lupa Bixenon D2s

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by morisz25 View Post
    salut, spune-mi si mie pretul pt farurile cu geam clar, copsite negru in interior si lupele cele mai mari care intra...adica decat sa le iau si sa le pun pe masina. mentionez ca am instalatie bixenon h4, adica presupun ca de drosere si o parte din cablaj nu este nevoie
    Am uitat sa spun. pt. Ph1

    Comment


    • un pret pentru un set faruri pe negru ... complet.. ex:jenu..

      Comment


      • sal , faci lucrari si pentru mengane 1?

        Comment


        • Raspuns cu pret !!!

          Originally posted by morisz25 View Post
          Am uitat sa spun. pt. Ph1
          inca nu am primit niciun raspuns cu pretul pt. faruri complete ph1 cu geam clar, vopsite negru in interior si lupa bixenon...

          Comment


          • Mremus: ce anume doresti la megane?

            Moris: ai pm
            Last edited by mdaniel76; 22 July 2013, 03:05. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Salut Daniel,am si eu o intrebare in legatura cu lumina data de o pereche de lupe G3.Lumina celor 2 lupe trebuie sa se uneasca la un moment dat?Sau fiecare trebuie sa bata pe raza ei? Sau daca ai o poza ar fii mai ok .. Tin sa mentionez ca am acel Z continuu.

              Comment


              • @gabonz: uite o schema, asta este alinierea corecta pentru ambele variante
                Attached Files

                Comment


                • Salut!

                  Lupele pot fi puse si pe soclu de H7 sau sunt numai pentru H4?
                  Imi poti spune de lungime au si care este diametrul ornamentului?
                  Liniste si pace ...

                  Vodafone: 0721.433.295

                  Comment


                  • Daca nu sunt prea indraznet ) ,a doua varianta la care se refera? La faza lunga sau la ce ca nu imi dau seama ..

                    Comment


                    • @gabonz: ambele sunt pentru faza scurta. prima este standardul american DOT, dedesubt este standardul european ECE

                      @sharky: lupele pot fi montate si pe h4 si pe h7. cele pt h7 nu sunt cu lampi d2s, sunt lampi h1 + saiba adaptoare pt soclu h7 sau h4

                      Comment


                      • Ideea principala e sa fie de 2.8"...

                        Sent from my GT-I9100 using Forum Runner
                        Liniste si pace ...

                        Vodafone: 0721.433.295

                        Comment


                        • @sharky: lupele de 2.8" cu lampa d2s se pot monta doar pe faruri cu h4. la logan e ok ca spatiu, la alte masini trebuie verificat spatiul sa aiba loc lupa+ornamentul

                          Comment


                          • De aceea te intrbam de dimensiuni...
                            Lungime si diametrul ornamentuluu lupei...

                            Sent from my GT-I9100 using Forum Runner
                            Liniste si pace ...

                            Vodafone: 0721.433.295

                            Comment


                            • salut, am un logan 2006 si as dori si eu un kit bixenon cu lupa pentru batranica mea. te rog niste preturi pentru faruri, si/sau daca poti sa le montezi pe farurile mele, etc....solutia optima o astept de la tine.totul cu tot cu montaj
                              multumesc foarte mult.

                              Comment


                              • @sharky: vezi postul nr.18 de la inceputul inceputului. ai acolo o poza cu toate cotele la lupa+ornament

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google