[VAND] Faruri Logan Lupa Bixenon D2s

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai este de actualitate ?

    Comment


    • Salutare,mai este valabil anuntul cu farurile? Am trimis pm dar nu ai raspuns mdaniel76...as vrea ceva detalii...daca mi-ai putealasa un nr de tel pe privat as fi recunoscator...Multumesc

      Comment


      • Daniel, ce se mai aude cu lupele xenon?
        "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

        Comment


        • Nu se mai aude nimic, nici pe mess nu mai raspunde, eu am probleme cu un angel, cu o faza lunga, dar...
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • din ultima discutie cu el spunea ca sunt ceva probleme cu importul de lupe
            "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

            Comment


            • Faruri

              Salut, mai este de actualitate ?
              Ma poate ajuta cineva sa-mi spuna de unde pot cumpara un set de faruri pt ph1 cu geam clar ? ...gen Mahindra
              Multumesc.

              Comment


              • Nimeni nu imi poate spune de un pot cumpara faruri cu geam clar pt ph1 ?

                Comment


                • Imi pare rau ca nu am mai dat nici un semn de ceva timp, am ramas in urma cu proiectele, am bebelusul bolnavior si nu am mai avut timp liber. momentan pot sa fac faruri cu lupe morimoto h1 de 2.5" fara angel eye.

                  morisz25: farurile cu geam clar sunt 300 lei perechea.

                  Comment


                  • cu angel eyes ce pret? pt ph1

                    Comment


                    • momentan nu mai pun angel eyes

                      Comment


                      • Originally posted by mdaniel76 View Post
                        Imi pare rau ca nu am mai dat nici un semn de ceva timp, am ramas in urma cu proiectele, am bebelusul bolnavior si nu am mai avut timp liber. momentan pot sa fac faruri cu lupe morimoto h1 de 2.5" fara angel eye.

                        morisz25: farurile cu geam clar sunt 300 lei perechea.
                        Farurile cu geam clar sunt pt masini cu volan pe stanga sau dreapta ?
                        Referitor la orientarea oglinzii deaia intreb.

                        Comment


                        • farurile cu geam clar sunt pt logan ph1, deci cu volan pe stanga.

                          Comment


                          • va salut
                            vreau sa imi schimb farurile pentru ca am xenon in faruri stock
                            am 4 optiuni
                            apelez la mdaniel76







                            o parere?

                            Comment


                            • Ma abonez si eu la threadul tau . Sunt interesat ;)

                              Comment


                              • @dragosss88: farurile din toate linkurile care le-ai postat au faruri care lumineaza prost. ti le recomand pe cele de la mine

                                in curand vor fi disponibile din nou lupele morimoto de 2.8" cu inel angeleye smd
                                Last edited by mdaniel76; 8 May 2014, 10:36. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google