[VAND] Faruri Logan Lupa Bixenon D2s

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare! nu am apucat sa va raspund pana acum, am venit din concediu si am avut niste necazuri..proces cu politia etc in urma unui accident mai vechi.
    o sa va raspund la toti.

    @black78: faruri pt sandero inca nu am facut. ai putea fi primul
    @sharky, razvanboss, vishuveve, vlad2803: vezi pm

    Comment


    • Salutare. Lupe pentru farurile gen streetstorm alea ieftine ai? Daca nu ai macar ma poti ajuta cu ceva info despre ce lupe imi trebuie? Ceva poze cu farurile despre care te intreb. Daca s-a mai pus problema asta imi cer scuze n-am citit tot thread-ul!
      Attached Files

      Comment


      • Salutare. Lupe pentru farurile gen streetstorm alea ieftine ai? Daca nu ai macar ma poti ajuta cu ceva info despre ce lupe imi trebuie? Ceva poze cu farurile despre care te intreb. Daca s-a mai pus problema asta imi cer scuze n-am citit tot thread-ul!
        Attached Files
        Last edited by MishuOT; 21 September 2013, 18:40. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Pe faruri de genul asta nu am mai pus lupe. Asa ca nu pot sa iti zic sigur ce merge si ce nu pe ele.probabil niste lupe ceva mai mici cu lampa h1. Dar nu am facut pana acum pe streetstorm si nu cunosc daca merge sau nu
          Last edited by mdaniel76; 23 September 2013, 07:54.

          Comment


          • Originally posted by mdaniel76 View Post
            Pe faruri de genul asta nu am mai pus lupe. Asa ca nu pot sa iti zic sigur ce merge si ce nu pe ele.probabil niste lupe ceva mai mici cu lampa h1. Dar nu am facut pana acum pe streetstorm si nu cunosc daca merge sau nu
            Asa arata desfacute. Intr-adevar au avut H1 pe ele dar le-am dat jos ca erau ca lumanarile si acum vreau ceva mai puternic pentru ele!
            Attached Files

            Comment


            • Cat costa kitul complet plus montare pentru ph1?Ma intereseaza modelul nou de faruri.

              Comment


              • vezi ca ai casuta de mesaje plina

                Comment


                • sal

                  o intrebare e normal sa tremure lumina cand pleci de pe loc si la turti de 1000 1200 ture?detin lupele de la tine si montate de tine astept un ras

                  Originally posted by buji_mada View Post
                  o intrebare e normal sa tremure lumina cand pleci de pe loc si la turtii de 1000 1200 ture?detin lupele de la tine si montate de tine astept un raspuns

                  am si eu o intrebare, e normal sa tremure lumina cand pleci de pe loc si la turatii de 1000 1200 ture?detin lupele de la tine si montate de tine astept un raspuns

                  am si eu o intrebare, e normal sa tremure lumina cand pleci de pe loc si la turatii de 1000 1200 ture?detin lupele de la tine si montate de tine astept un raspuns
                  Last edited by buji_mada; 31 October 2013, 00:48. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • cat costa setul de faruri ph1 cu lupe si angel eyse

                    Comment


                    • deocamdata pot sa fac doar faruri cu lupe morimoto 2.5" , cu lampa h1, fara angeleyes, 730 lei, kitul complet, faruri + lupele montate in el + balaste 35w+ cabluri + lampi 500k sau 6000k.

                      cu @bujimada am vorbit la telefon la momentul respectiv cand a postat comment-ul
                      Last edited by mdaniel76; 18 November 2013, 10:49. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Cand poti monta lupe morimoto de 2.8"?Ma intereseaza un set faruri de 5000k dar fara angels.

                        Comment


                        • Salut ! spune.mi te rog cat ma costa si pe mine un set de lupe de 3" pentru un logan ? eu momentan am G3 nu stiu de cat ( " ) sunt dar vreau ceva mai mare....poti sa imi spui te rog cat ma costa un set fara balasturi ?
                          La fel ca cele din imagine...
                          Attached Files
                          CL 93 TAV

                          Comment


                          • se mai intalneste cineva cu cineva ? sunt tare curios sa le va si eu

                            Comment


                            • Si eu sunt interesat sa achizitionez un set faruri pt. ph1. Te mai ocupi? Lasa un nr de tel!

                              Comment


                              • si eu vreau
                                http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google