Abtibild GPL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    sal

    Are careva ideie de unde cumpar si eu abtipilduri cu gpl, de preferat sinple fara nici un scris pl langa ele

    chiar nu are nimeni
    Last edited by manujupanu; 22 October 2015, 12:10. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #62
      Eu am fost recent la Roma si de la aeroport pana in oras am facut peste 2 ore (fiind ora de varf si se mergea bara la bara ca la noi). M-am uitat la toate masiniile de pe drum si nu am vazut la nici una vre-un abtibild. Si in oras cat m-am plimbat mult si m-am uitat pe la multe masini, nu exista abtibilduri lipite pe parbriz (spate sau fata). Mi-am adus aminte de ce citisem pe alt site in care cineva din Belgia spunea ca acolo la instalatiile gpl autorizate incepand din 2001 care au toate sistemele de siguranta nu mai trebuie sa lipesti nici un abtibild. Sa fi ramas noi in urma cu multi ani, cum a fost cu rovinieta, noi trebuia sa o lipim pe parbriz iar in occident nu mai era demult asa? Sunt curios ce zic ce-i din occident care au instalatie gpl pe masina si stiu mai bine cum e situatia la ei.

      Comment


      • #63
        Originally posted by manujupanu View Post
        Are careva ideie de unde cumpar si eu abtipilduri cu gpl, de preferat sinple fara nici un scris pl langa ele

        chiar nu are nimeni
        Am eu de la mine. 50 lei + taxa postale daca te coafeaza!

        Comment


        • #64
          Originally posted by manujupanu View Post
          sal

          cine are gpl de fabrica im i poate spune si mie unde se lipesc abtipildurile alea cu gpl fata si spate>????????????????????
          Am eu GPL din fabrica si NU ARE NICIUN ABTIPILD !

          Comment


          • #65
            Parerea mea e sa nu le lipesti
            In anumite parcari subterane nu te lasa sa intri cu masina cu gpl.
            Daca vede abtipildul te intoarce .

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google