As Vrea Sa Plec Cu Masina In Grecia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E în același stadiu, tot aglomerat. La ora aia e posibil sa fie mai lejer. Și eu plec mâine dimineață, tot pe la ruse

    Update: astazi in jurul orelor 17 era liber
    Last edited by Madutzu25; 16 August 2015, 18:49. Reason: Automerged Doublepost
    My Ride sigpic

    Comment


    • cat se mai sta la coada la pod la ruse? e mai eficient cu bacul pe la zimnicea?

      Comment


      • Fix 1 ora astăzi, la orele 8 dim
        My Ride sigpic

        Comment


        • Eu la 3 45 azi dimineata am stat cam 25 minute. In schimb la Makaza am stat vreo 50 minute...merge f f greu desi nu erau foarte multe masini. Distractie placuta tutor care vor sa calce pamantul binecuvantat al Elladei.

          PS am pus 15 l OMV 100 din Khardazli dar mi-a cam luat teapa... in Grecia am gasit gaz cu 0.725 adica vreo 3.2 lei. Cei care aveti GPL nu va mai faceti griji- gasiti in Grecia la un pret OK.
          PPS Nema bon la GPL in Grecia desi am alimentat de la BP....Lupul isi schimba parul dar naravul ba
          Las ca intra acum miliardele de la UE
          Saab 9-5 Aero

          Comment


          • Mersi de info baieti. Poate va vad prin thasos sa va dau claNCSoane

            Comment


            • In Thassos GPL u e 0.77 EUR
              Saab 9-5 Aero

              Comment


              • Tocmai ce m-am intors ieri din Grecia. Sa ma bip bip pe podul lor- am stat 3 ore aseara intre 7 30 10 30. O organizare mai proasta ca la pod la Giurgiu n-am vazut in viata mea... pana nu termina podul nu ma mai prind pe acolo.

                In rest...aceeasi Grecie frumoasa de 'luat acasa''
                Saab 9-5 Aero

                Comment


                • La ora aia te incadrai sa prinzi bacul de Svishtov - Zimnicea. Apoi, in doua ore, erai acasa.
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • La dus am ajuns pe la 3am la pod si am stat cam 30-45 de minute iar la intors am ajuns pe la 13pm iar la 13.30 eram trecut.
                    Ati vazut sper noile radare din bg la intrarea in localitati si prin zonele lor cu limitari amboulea. Le-am vazut abia la jumatatea drumului de intoarcere.
                    Or veni bonurile acasa?

                    Comment


                    • Ai mers pe drumul de Ruse - Veliko Tarnovo - Haskovo - Makaza?
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • Grecia 2016

                        Stiu ca este cam devreme, dar deja am facut rezervare la sfarsitul lunii iunie, in Velika. Pana atunci colectez tot felul de informatii.
                        Traseul meu, deocamdata ar fi pe ruta cu Sofia si aici as avea o intrebare:
                        -ocolesc Sofia pe centura de nord sau pe cea din sud (probabil pe la 8-9 dimineata)? - diferenta de km este fara semnificatie, doar starea drumului ce ar conta.
                        Multumesc!
                        ex Dacia Logan Preferance 1,5dci E3/03-2006-->08-2012(76.100km) BV 29 --H

                        Comment


                        • Citeam pe forum-uri ca centura de sud este praf si toti recomandau centura de nord. Am urmat sfaturile si am mers pe centura de nord. Nu pot sa spun decat ca centura aia a fost partea care m-a obosit cel mai tare din tot drumul. Nu e cu gropi, dar este foarte denivelata - foarte multe petice.
                          La intoarcere am mers prin Sofia si a fost mult mai ok, chiar daca am pierdut mai mult timp la semafoare. Iti recomand sa procedezi la fel.
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • In ce tara e Velika?
                            Saab 9-5 Aero

                            Comment


                            • In Grecia, la est de Larissa sau ~80km sud de Paralia Katerini (acolo am fost cu autocarul acum ~4 ani).
                              ex Dacia Logan Preferance 1,5dci E3/03-2006-->08-2012(76.100km) BV 29 --H

                              Comment


                              • Eu in locul tau as lua o pe Makaza. Ai mai putin prin Bulgaria si mai multa autostrada; drumul e liber si bun.
                                Saab 9-5 Aero

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google