Recomandare Instalatie GPL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drumuri bune sa ai!

    Comment


    • atunci vino la Bucuresti, ai ceva mai putini km si drum drept. Iti recomand Andrei GPL, unde monteaza si Tomasetto si Landi Renzo. Am 2 vecini care au LR montate la el si nu au probleme. Eu unul am ales Tomasetto (tot la ei) si pana acum nu am probleme. Revizia la 1000 km sau 1 luna si apoi la 20.000 km.

      Comment


      • Eu nu recomand Andrei GPL
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by ursamajor View Post
          Nici pe benzină n-ai consumurile alea.
          Eu imi tin consumul pe telefon. Sunt programe destule. mediu in 3140 am 7.29 ( este inclusa si benzina aici). Daca ma minte programu, va mint si eu pe voi.

          Comment


          • Originally posted by bGy View Post
            Eu nu recomand Andrei GPL
            Te rog sa motivezi!
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • @Niki Am motivat în topicul pe care l-am deschis cu problema legata de GPL la care nici meșterii de la Andrei GPL nu au știut ce are
              Ei mi-au montat instalația.
              sigpic

              Comment


              • Si inca un motiv: NESIMTIREA! Detaliez: anul trecut, cam pe timpul asta, pe cand imi pusesem in gand sa-mi montez si eu o instalatie GPL am inceput sa colind prin tot orasul in cautarea unui montator. Ma interesa sa primesc informatii cat mai complete in ce priveste alegerea instalatiei, aspectul atelierului (curatenie, utilare), angajatii lor (pregatire, mod de lucru) etc. AndreiGPL statea binisor, cam pe locul 3 din sapte sau opt ateliere vizitate dar, l-am descalificat din cauza lipsei de bun-simt. Cand m-a observat ca ma plimb prin atelier si stau de vorba cu lucratorii s-a aratat foarte iritat si m-a invitat sa plec spunandu-mi: "Nu clientii ma aleg pe mine ci eu imi aleg clientii !!!"
                Bineinteles ca am ales pe altcineva pt. montajul instalatiei.
                Asa ca, decat sa ai de-a face cu un marlan - oricat de meserias ar fi el - mai bine cauti un montator, poate un pic mai putin pregatit dar, cu mai mult bun-simt si dorinta de a face pe plac clientului.

                Comment


                • Recomand fara ezitari Vernesti ! Meseriasi buni, poti intreba si discuta fara probleme. Eu am cam 14 000 km si nu am nici o problema.
                  Dacia Duster 1,6 16V - benzina & Gpl

                  Comment


                  • la fel si eu recomand cu incredere Vernesti -buzau vin oameni de prin tara si au cuvinte numai de bine ,eu nu fac reclama doar am instalatia de 3 ani si am 40 mii km efectuati fara probleme

                    Comment


                    • As dori sa imi recomandati si mie un service care vinde si monteaza instalatii GPL in Bucuresti!Si model de instalatie! Si as mai dori daca stiti vreun service care ar fi disponibil sa monteze sambata sau cel tarziu luni!

                      Comment


                      • Nu cred ca montează nimeni asa rapid. Recomand agrom de pe toporasi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Un service bun, cunoscut, are planificat deja pe cel putin 3-4zile...
                          Uneori si 1-2 saptamani in sezon...si ar acum...nu numai montaj ci si reparatii, revizii...
                          Plus ca sant sarbatorile si multe firme care se respecta, care au tras de angajati le dau citeva zile libere...
                          Poti incerca la Supergaz, au 2 service-uri in Bucuresti, poate cine stie...
                          Dar ma indoiesc ca au timp in scurt...
                          Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
                          Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

                          Comment


                          • Eu am studiat piata vreo 4 luni...dupa o zi pe alta e greu. Recomand Vernesti, dar sigur cu programare.
                            Dacia Duster 1,6 16V - benzina & Gpl

                            Comment


                            • E din București vernesti asta?
                              sigpic

                              Comment


                              • Nu, e pe langa Buzau
                                Dacia Duster 1,6 16V - benzina & Gpl

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google