Filtre Gaz La Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Amadoua sant importante...
    Un sfat util, cumparati online filtre poliester/fibra de sticla ...sant ceva mai scumpe dar protejati injectoarele, vaporizatorul.
    Montatorii folosesc cele mai ieftine filtre posibile, ca specificatii si calitate...de ce oare?
    Nu sant cu mult mai scumpe si se gasesc acum pe cel putin 2 site-uri...
    Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
    Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

    Comment


    • aici gasiti cum se schimba filtrele in stare lichida la diferite instalatii gpl; pe viitor or sa apra mai multe articole

      Comment


      • Filtrul Bulpren - remarcabil!!! cititi aici:



        Gplshop.ro - magazin online de filtre, piese de schimb, accesorii pentru instalatiile de gaz auto

        Comment


        • filtru gpl

          ca asta e in filtru dupa aprox. 20.000km
          Attached Files

          Comment


          • am si eu o intrebare, am observat la reviziile anterioare ca pretul pentru FILTRU GAZ FAZA GAZOASA este in jur de 200 lei !
            de ce pe internet nu-l gasesc la mai mult de 40 lei acest filtru ? e vorba de cel de la landi renzo, am instalatia din fabrica.

            Comment


            • La 40 calitatea e cu ?
              Iti recomand asa ceva:



              Nu asa :


              Oricum 200RON e deja de porc...
              Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
              Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

              Comment


              • salutari!!

                daca le schimbi la service autorizat e cam 250 lei cu tot cu manopera si nici nu pun filtre de origine, daca le schimbi acasa(nu e mare filozofie) te ajunge 70lei[URL="http://gaz-magazin.ro/seturi-filtre-gpl/155-set-filtre-landi-renzo-dacia-gpl-logan,si sunt de origine,pr logan cu instalatie de uzina.

                Comment


                • Titi de 250RON invata sa schimbi fitrele singur...aia sant hoti cu service
                  Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
                  Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

                  Comment


                  • salutari!!

                    pai tocmai ca le-am schimbat acasa! adurat 20 minute.

                    Comment


                    • multumesc frumos pentru informatii!

                      Comment


                      • Salut, de filtrele acestea ce spuneti? http://gaz-magazin.ro/26-seturi-filt...698b84d862f6c1

                        Comment


                        • Am comandat filtrele de gpl. Exista prin Bucuresti vre-un GPL-ist care sa ma ajute si pe mine sa le montez ? Contra cost/cinste, bineinteles

                          Comment


                          • Dacă știai să furi meseria de la primul schimb de filtre acum ți-le schimbai singur....
                            sigpic

                            Comment


                            • Salutare, stiu ca nu postez pe topicul corespunzator, si pentru asta imi cer scuze, dar de ceva vreme mi-a ramas blocat indicatorul de gpl, prima data la doua leduri si apoi dupa ce am alimentat mai mult a ramas la patru leduri. Daca stie cineva cum sa rezolv aceasta problema, rog sa posteze aici sau in alt topic. Inca o data rog administratorul sa ma ierte ca am postat aici. Multumesc.

                              Comment


                              • Originally posted by Adrian15 View Post
                                Am comandat filtrele de gpl. Exista prin Bucuresti vre-un GPL-ist care sa ma ajute si pe mine sa le montez ? Contra cost/cinste, bineinteles
                                La service la DACIA imi cer 68 lei manopera doar pentru filtrul mic (cel de sub bidonul de antigel)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google