Sandero. Fratele Mai Mare Sau Mai Mic Al Loganului?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • daca se exporta cu GPL din fabrica pe cand si la noi?

    Comment


    • sandero nici nu se poate compara cu logan, este mult mai urat, loganul este cel mai frumos si cu asta am spus tot, este fratele mai mic al loganului, dacia va fi oricand recunoscuta pt logan, oricand intre logan si sandero as alege logan.. sandero il cumpara francezii aia care habar nu au ce e aia o masina frumoasa, nu stiu ca exista logan

      Originally posted by john24 View Post
      Fiecare cu parerile lui.
      Roata de rezerva sub masina e destul de nasoala. Dar in rest mi s-a parut la fel de buna ca Loganul. Si arata putin mai bine. Si interior si exterior.

      Arata putin mai bine sandero ??? A inebunit lumea.. cum sa arate mai bine sandero ca logan? pe ce lume traiti? loganul arata muuult mai bine ca sandero.. puteti face un poll intre care masina arata mai bine logan sau sandero.. logan va castiga detasat
      Last edited by logan5; 29 September 2011, 16:53. Reason: Automerged Doublepost
      Logan laureat 1.2

      Comment


      • eu nu inteleg cum sandero cu aceleasi optiuni ca loganu este mai scumpa cu 1000 si ceva de iepuroi.

        Eu am vrut sandero recunosc dar cand am vazut ca e mai scump ca loganu m-am lasat pagubas.

        P.S. roata aia sub masina mi se pare aiurea......la DSN nu am dat-o niciodata jos trebuia flexu acolo
        sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

        Comment


        • Din spate sa fim seriosi Sandero este mult mai ok. La logan spatele stie toata lumea cum e numai are rost descrierea suspensia sport ii face curuletul mai frumos. Singurul lucru ce nu-mi place la Sandero e ca nu au bagat si ei motorizarea 1.6 16v. A si inca un lucru un Sandero stock este mult mai stabila decat un Logan stock si se aseaza mult mai bine la un drum Sandero. Am condus si stiu ce scriu pe aici
          Sandero Stepway chiar e frumusel
          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

          Comment


          • Parerea mea este ca sandero este mai urat la ph2,am avut de ales intre sandero si am ales cu mandrie loganul,nu regret deloc acesta decizie!

            Comment


            • Deci pe Sandero exista motorizarea 1.6 16v, dar de putin timp. Initial am vrut Logan si eram cat pe ce sa iau Logan, dar in ultimul moment am ales Sandero(fara vreun drive test) si nu-mi pare rau deloc. Partea din spate si acum dupa un an de sanderizat mi se pare uneori hidoasa, dar imi place la nebunie botul mai ales cu faruri negre cum am eu la black line.
              Se aproprie lansarea Sandero facelift, care din pozele ce sunt in acest moment pe internet mi se pare ca ii seamana botul cu al unei utilitare, deci dupa parerea mea mult mai hidos decat actualul Sandero.
              Last edited by megyes raul; 29 September 2011, 22:27.

              Comment


              • Eu as alege MCV-ul, mi se pare masina mai aratoasa si mai stabila decat berlina si Sandero, pacat ca e cea mai scumpa versiune.

                Comment


                • E bine ca au pus si motorizarea asta n-am stiut, asta e am aflat acum
                  Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                  Comment


                  • Apropo de stabilitate am condus toate cele 3 versiuni mai sus mentionate, si MCV-ul mi s-a parut cel mai stabil de departe, poate si pentru ca e mai grea, numai ca trebuie sa te obisnuiesti cu dimensiunile destul de mari ale masinii.

                    Comment


                    • ai tu mcv si de aia crezi ca e mai stabila?
                      internal combustionizer

                      Comment


                      • pe incercate, mcv sta mai bine. iar sandero stock dupa drive-test m-a facut sa-mi cumpar logan, asa mi-a placut cum sta pe curbe si cat de bine era inchegat. una peste alta, e o masina care ofera mai putin, la mai multi bani, dar cel putin din fata arata mult mai bine decat loganul.
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • Cativa din prietenii mei au Sandero si pot sa spun ca sunt multumiti.
                          Ma joc in fiecare zi jocuri cu masini

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google