Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by danutz89 View Post
    Da, tu stii cel mai bine ce iti trebuie... si eu am masina la dealer logan prestige astept rabla sa o ridic...
    Sa o plimbi sanatos, sper ca in 2 saptamani sa putem sa le ridicam.

    @Fanez - ms!

    Comment


    • Originally posted by danutz89 View Post
      Pt vreo 1300 de euro în plus luai prestige i aveai mai multe dotari standard...
      Cum ai calculat de ai ajuns la diferența de 1300e?
      sigpic

      Comment


      • Pt ca eu am iesit cu masina la 9500

        Apropo e dci
        Last edited by danutz89; 9 June 2016, 15:27. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Ce model și ce motorizare?
          sigpic

          Comment


          • Prestige dci

            Comment


            • 9429euro mi-a ieșit și mie (Prestige dci, alb, +regulator +trusa)
              sigpic

              Comment


              • Pretul a fost 11600 din care scazi 1500 rabla 500 reducere i eco bonus la rabla 170 aproximativ...

                Da 9430 si la mine mai exact...prestige gri platin
                Last edited by danutz89; 9 June 2016, 15:35. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Pe 07.07 am programat concediul in Grecia (am dat si avans). La cum se misca astia slabe sanse sa ne luam masina in timp. Nu am nicio veste. Din cate stiu se pare ca nu putem merge cu numere rosii afara din tara. Stie cineva? Vreo veste despre psipan2016?

                  Comment


                  • Am auzit "pe surse" ca vor sa rezolve cu programul rabla luna asta.

                    via Tapatalk

                    Comment


                    • Daca rezola pe 31 luna asta e clar )))))

                      Comment


                      • Nu poti sa iesi cu numere provizorii.

                        Comment


                        • Luna asta eu zic ca o sa le luam sigur masinile...cu numere rosii stiu ca nu poti iesi din tara...

                          Comment


                          • Pai teoretic, din cate am inteles, marti incepe. Sunt sanse sa putem ridica undeva incepand cu data de 20.
                            Nu se poate iesi cu numerele rosii din tara

                            Comment


                            • Avand în vedere faptul ca s-a intarziat atat, ar trebui urgentat...sa ridicam cat mai repede masinile din momentul ce se da startul...

                              Comment


                              • @danutz89 tu nu crezi ca esti cam nesimtit? Dupa ce au avut bunavointa sa se gandeasca si la fraierii de muritori de rand platitori de taxe...mai sunt si pretentii...buei cat tupeu ordinar, cata nerecunostinta.
                                Stai linistit...o sa se urgenteze...anul asta o sa le primim.
                                Am fost astazi pe la dealer sa-i las ceva acte...cica nu prea mai are unde sa puna din masini.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google