Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu mai este alta sesiune ,lista producatorilor acceptati:http://www.afm.ro/main/programe/psip...2016_06_13.pdf

    Comment


    • Dap. Doamne ajuta (si asta o spune un ateu practicant).
      Acum 2 zile pt contracte.
      Tata omida (aka FRENZ) avea dreptate...asta-i un lucru bun.

      Comment


      • Desi nu pare lista completa,lipsesc multe judete ,probabil ca va urma...

        Comment


        • Nici autoeuropa (de unde iau eu masina) nu apare. Probabil si maine o sa fie o tura.

          Comment


          • Noi vrem Dacia si al II-lea pe lista e Renault Commercial Roumanie SRL. Deci, speram sa se miste treaba. In cazul Dacia apare producatorul, nu dealerul.
            sigpic

            Comment


            • Da, dar fiecare "concesionar" trebuie licentiat separat.. Din cate vad eu in listele de anul trecut.

              Comment


              • Nu. Noi nu platim la concesionar. Contractul nu il faci cu concesionarul.
                sigpic

                Comment


                • Atunci este excelent
                  Asteptam ziua de maine

                  Comment


                  • Da. Daca te uiti pe bonul de comanda o sa vezi ca la vanzator e trecut Renault Commercial Roumanie SRL, si pe stampila tot asa. Nu e trecut nicaieri dealerul.
                    sigpic

                    Comment


                    • Salutare si bine v-am gasit.Sunt nou pe aici si chiar este primul meu post.Astept si eu prin rabla un logan prestige diesel 75 cai.Am fost sunat de un consilier de la meridian, sa aleg intre alarma si senzori de parcare(alarma este maat 675).Este un bonus oferit in afara de bonusul material.Momentan asteapta parolele pt programul de inscriere a participantilor la rabla,si sa speram ca poate pe sfarsitul saptamanii sa predeam masinile vechi.
                      Daca voi afla mai multe,va anunt fara intarziere.

                      Cezar
                      Last edited by cezar44spr; 13 June 2016, 17:26.

                      Comment


                      • Originally posted by Peterpan View Post
                        Desi nu pare lista completa,lipsesc multe judete ,probabil ca va urma...
                        Originally posted by bolovan View Post
                        Nici autoeuropa (de unde iau eu masina) nu apare. Probabil si maine o sa fie o tura.
                        Originally posted by MihaiiahiM View Post
                        Noi vrem Dacia si al II-lea pe lista e Renault Commercial Roumanie SRL. Deci, speram sa se miste treaba. In cazul Dacia apare producatorul, nu dealerul.
                        Tocmai spusesem mai devreme:
                        Originally posted by Fanez View Post
                        Am mai fost azi la nenea dealer care a zis ca nu exista dealer Dacia ci agent Dacia. In fine...

                        Comment


                        • Salutare baieti! Cei care ati facut comanda inainte de programul rabla si ati dat avansul... Vi s-a facut stornarea banilor? Ca sa putem face bonul de comanda din nou incluzand si tichetul rabla si sa dam avansul din nou...

                          Comment


                          • Nu s-a facut, din date am inteles, trebuie iar sa platim avansul, dupa care se face stornarea baniilor din primul avans

                            Comment


                            • Mie din ce mi-a zis dealerul am inteles ca se face stornarea, apoi facem bonul de comanda din nou si sa dau avansul iar...

                              Comment


                              • Eu am lasat inca de acum 10 zile cererea de stornare avans la agentul Dacia. Se ocupa domnul de acolo de procedura, in momentul cand este demarata inscrierea in programul PSIPAN. Apoi ma cheama sa platesc "voucher-ul" (nu mai am rabla, am dat-o in februarie...) si sa imi dea factura de avans. Prevad undeva pe vineri 24 sa ridic masina, care e sosita de 3 saptamani in parcul auto al agentului Dacia...
                                Bafta tuturor!

                                Trimis de pe al meu GT-I9295 folosind Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google