Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic
    This is My Ride!
    !Visit and enjoy!

    Comment


    • Oare vine Dacia cu ceva oferte( o mașină în familie , vânzări mai slabe etc ) până apare rabla ?

      Comment


      • Am vazut ''live'' facelift-ul Loganului. Pot sa spun ca spatele este foarte frumos. Acum arata mai simplu si mai elegant mai ales pe culoarea vazuta de mine si cu geamuri fumurii pe spate.
        Attached Files

        Comment


        • Salut colegii, oferta actuala Dacia este 900 de euro discount (cel putin la logan prestige, cel care ma intereseaza pe mine). Ce credeti, se va prelungi aceasta oferta? Momentan este valabila pana la 31.01.2017, insa eu o sa fac rost de bani pt avans abia in februarie.
          De obicei, pe langa oferta de discount de la Dacia, cei de la dealer mai fac vreun discount suplimentar?

          Comment


          • Asteapta programul RABLA. Eu am luat prin program cu o reducere de 2200e. Si rabla gasesti la 300e.
            sigpic

            Comment


            • l-as astepta dar nu stiu cand/daca mai incepe anul asta.

              Comment


              • Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

                Originally posted by niq View Post
                Salut colegii, oferta actuala Dacia este 900 de euro discount (cel putin la logan prestige, cel care ma intereseaza pe mine). Ce credeti, se va prelungi aceasta oferta? Momentan este valabila pana la 31.01.2017, insa eu o sa fac rost de bani pt avans abia in februarie.
                De obicei, pe langa oferta de discount de la Dacia, cei de la dealer mai fac vreun discount suplimentar?


                Nu au o regularitate in promotii,unele tin o luna altele doua.cum am zis acum la Dedeman au pentru prestige 500 euro si program fidelizare de 400 euro in total 900 euro
                Last edited by puscoiuionut; 19 January 2017, 19:11.

                Comment


                • La Dedeman? hmmm

                  Credeti ca peste cei 900 de euro, mai pot scoate ceva de la dealer inafara de covorase si alte nimicuri? mi-ar place sa o iau sub 12.000 de euro...

                  Comment


                  • #Mihaiiahim Dar la rabla ai luat ce ai vrut tu?eu am prins program rabla in Decembrie,dar numai pentru motor de 1.2 mpi

                    Ce motorizare?
                    Last edited by puscoiuionut; 19 January 2017, 19:12. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • @puscuoiuionut Cu Rabla poti sa cumperi ce masina/motorizare vrei, cu ce optionale vrei! Nu-ti poate impune nimeni ce sa cumperi!

                      Comment


                      • da, poti sa cumperi ce motorizare vrei tu, dar discountul nu e de 2200 de euro. probabil aveau ei oferta asta in momentul ala - doar pt motorul de 1.2. Pt celelalte motoare, discountul normal de rabla, adica valoarea voucherului, 6500 RON.

                        Comment


                        • Hei stati asa...deci,am fost in Octombrie si motorizari diesel nu mai aveau pe stoc si nu au mai facut pentru ca asteptau noile modele.bun am pierdut atunci programul rabla la nivel national.in Decembrie am fost sunat si au spus ca au o promotie ce poarta numele de RABLA unde toate masinile aveau doar motoare de 1.2 pentru a se putea destoca.da stiu cand e RABLA la nivel national iti poti alege ce vrei.pana la urma am luat Logan MCV 2017 prestige 90 cp cu optiuni MEDIA NAV 300 euro si CRUISE CONTROL VOLAN SCHIMBATOR IMITATIE PIELE 200 euro pret final cu discount 900 euro si pachet legislativ 12730 euro.termen livrare 20-24 Ianuarie.bon comanda initial 4 Noiembrie ...asa ca astept ca zilele urmatoare sa ridic ALBEATA ...am mai primit din partea Dedeman presuri interior,aparatori noroi si numerele rosii gratis

                          Comment


                          • 90 de cai 1.5 dci sau 90 de cai 0.9 tce?

                            Comment


                            • Am omis 1.5 dCi 90

                              Comment


                              • mda. deci mai mult de 900 de euro n-ati primit discount. in decembrie era 1100 de euro reducerea la prestige. hmmm...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google