Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by vali2008 View Post
    Sper sa nu fie cu suparare ca intreb aici:...
    1. @torquemada.
    2. @cosmin_uau.
    3. Nu stiu cine.

    Comment


    • Originally posted by vali2008 View Post
      3.la Ambiance (in speta versiunea Plus) radioul este cu 2 boxe, mai pot fi adaugate doua sau trebuie schimbata unitatea cu totul?
      Presupun ca, colegul torquemada are niste raspunsuri pregatite..
      Trage fire pentru boxele in plus, dacă nu se aude nimic trebuie activate din soft la radio, asta te rezolvă mădălin, medellin sau cum l-o chema ...sau vii la mine la focşani

      Comment


      • Verifică să nu fie deja firele trase. Pot fi ascunse! La Kangoo și la un WV Polo aveau firele trase deja, doar că erau ascunse și nu erau la vedere. Poate ai noroc și firele au fost trase din fabrică!

        Comment


        • Firele nu sunt trase,am si eu mcv plus,trebuie trase puse boxe conectate firele in conector player si merge fara sa activezi nimic.

          Comment


          • @peterpan: dacă e vorba de acel medianav, ăla avea activate boxe spate.

            @vali2008
            În mod normal nu ai fire trase decât până în uși (ultimele X52 ph1 și X52 ph2) dar trebuie activate boxele spate pe radio/medianav + demontate fețele de uși spate pnetru montarea difuzoarelor.

            Oglinzile electrice au nevoie și de fire care poate sunt sau nu în cablajul mașinii, nu e simplu

            CB se activează ușor ,ai pe cineva chiar în bacau

            Originally posted by vitriol View Post
            Ideea era alta. Am pus pozele alea ca sa-i arat lui Madalin
            Vezi că aștept al 2lea miel de la tine.

            P.S.Crs. Sandel a explicat corect, reaiu pentru cei mai noi

            La orice X52 viteza reală(de ex 86km/h), dată de ABS e cu 4km/h mai mică decât cea afișată(90km/h) pe TdB, indiferent de viteză și indiferent de roți R15 sau R16(SL10/Prestige) dacă în blocul ABS indicele tahimetric e scris corect (185/65/R15 X=1895, 195/55/R16 X=1903)

            Faptul că unul primește mașina cu R15 apoi pune R16 fără a umbla la indicele tahimetric nu e problema mea

            PS2. Stoicanu a scris exact ce punctam
            Last edited by t0rquemada; 1 June 2017, 22:21. Reason: Automerged Doublepost
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • http://m.pro motor.ro/masini-noi/news/suntem-gata-pentru-cea-mai-evoluata-dacie-galerie-foto-16395020/galerie-foto/poza-6

              Comment


              • Astazi am luat de la dealer noul logan 0.9 tce. Comanda pe 21 martie, masina ajunsa la dealer pe 3 mai, platit restul de bani pe 30 mai.

                Comment


                • @wooolf
                  Sa o folosesti sanatos, km multi fara evenimente!!!
                  Te asteptam cu impresii, consumuri, etc.

                  Comment


                  • Originally posted by Wooolf View Post
                    ...
                    S-o stapanesti sanatos!

                    Comment


                    • Originally posted by t0rquemada View Post
                      @peterpan: dacă e vorba de acel medianav, ăla avea activate boxe spate.

                      @vali2008
                      În mod normal nu ai fire trase decât până în uși (ultimele X52 ph1 și X52 ph2) dar trebuie activate boxele spate pe radio/medianav + demontate fețele de uși spate pnetru montarea difuzoarelor.

                      Oglinzile electrice au nevoie și de fire care poate sunt sau nu în cablajul mașinii, nu e simplu

                      CB se activează ușor ,ai pe cineva chiar în bacau



                      Vezi că aștept al 2lea miel de la tine.

                      P.S.Crs. Sandel a explicat corect, reaiu pentru cei mai noi

                      La orice X52 viteza reală(de ex 86km/h), dată de ABS e cu 4km/h mai mică decât cea afișată(90km/h) pe TdB, indiferent de viteză și indiferent de roți R15 sau R16(SL10/Prestige) dacă în blocul ABS indicele tahimetric e scris corect (185/65/R15 X=1895, 195/55/R16 X=1903)

                      Faptul că unul primește mașina cu R15 apoi pune R16 fără a umbla la indicele tahimetric nu e problema mea

                      PS2. Stoicanu a scris exact ce punctam
                      Torque eu vorbeam de playerul original al masinii la care au mers boxele spate fara nici o activare

                      Originally posted by t0rquemada View Post
                      @peterpan: dacă e vorba de acel medianav, ăla avea activate boxe spate.

                      @vali2008
                      În mod normal nu ai fire trase decât până în uși (ultimele X52 ph1 și X52 ph2) dar trebuie activate boxele spate pe radio/medianav + demontate fețele de uși spate pnetru montarea difuzoarelor.

                      Oglinzile electrice au nevoie și de fire care poate sunt sau nu în cablajul mașinii, nu e simplu

                      CB se activează ușor ,ai pe cineva chiar în bacau



                      Vezi că aștept al 2lea miel de la tine.

                      P.S.Crs. Sandel a explicat corect, reaiu pentru cei mai noi

                      La orice X52 viteza reală(de ex 86km/h), dată de ABS e cu 4km/h mai mică decât cea afișată(90km/h) pe TdB, indiferent de viteză și indiferent de roți R15 sau R16(SL10/Prestige) dacă în blocul ABS indicele tahimetric e scris corect (185/65/R15 X=1895, 195/55/R16 X=1903)

                      Faptul că unul primește mașina cu R15 apoi pune R16 fără a umbla la indicele tahimetric nu e problema mea

                      PS2. Stoicanu a scris exact ce punctam
                      Torque eu vorbeam de playerul original al masinii la care au mers boxele spate fara nici o activare dar fire nu erau trase deloc
                      Last edited by Peterpan; 2 June 2017, 19:54. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Cum sa mere boxele spate fără fire trase, ca nu inteleg?

                        Comment


                        • Care mai sunt termenele de livrare la 0.9 tce?

                          Comment


                          • @C.Mike, @DannyMc va multumesc pentru urari, la fel va doresc si voua! Imi place masina, mai ales ca e noua, inca nu stiu ce poate pt ca schimb vitezele cu grija( pe la 3000) si abia astept sa termin rodajul. Mi se pare cam barcuta asa cu rotile infundate in caroserie;)), dar mai multe dupa week-end dupa un drum de vreo 300km. Oricum e o evolutie de la polo 2003 la logan 2017 cu navi, CC si camera spate, mai ales dpdv al spatiului!

                            Comment


                            • CMike, la 0.9 cu gpl aproape 6 luni. Comanda 11 04, livrare 15.09. Posibil la culorile standard sa fie mai mic termenul. H7

                              Comment


                              • Originally posted by Sfet View Post
                                CMike, la 0.9 cu gpl aproape 6 luni. Comanda 11 04, livrare 15.09. Posibil la culorile standard sa fie mai mic termenul. H7
                                Wow, no addioo Logan, oare un Renault Kaptur in cat timp vine?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google