Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sebibv, pe trailer e posibil sa mai fie si alte masini ce trebuie livrate in zone apropiate de brasov sau mai putin apropiate. Masina ta nu este singura pe acel trailer.

    Comment


    • @RazGeo Sa o stapanesti sanatos si fara incidente !!!

      Comment


      • @sandel

        Da dar eu am și o fire mai agitata decât e cazul.... Și sunt nerabdator.

        Comment


        • Comanda Logan Prestige 0.9 tce pe 14.04, depus actele Rabla pe 06.06, saptmana viitoare vine masina. Timp total asteptare aprox. 2 luni si jumătate.

          Comment


          • S-a terminat cu Rabla persoane fizice anul acesta....poate doar daca vor mai fi si alte alocari de fonduri ca si anul trecut.

            Comment


            • Ceva informații oficiale? Referitoare la terminarea programului Rabla?

              sigpic

              Comment


              • Din ce am vorbit cu dealerul ieri, mai erau aproape o mie de tichete disponibile.
                Cyrusmdd, culoarea? Oarre sunt singurul fraier cu comanda in aprilie si livrare in septembrie?

                Comment


                • Merita volan din piele?
                  Se uzeaza mai repede decat unul normal?
                  Nu ma intereseaza daca volanul din piele implica un timp de asteptare mai lung.

                  Comment


                  • Originally posted by Sfet View Post
                    Din ce am vorbit cu dealerul ieri, mai erau aproape o mie de tichete disponibile.
                    Cyrusmdd, culoarea? Oarre sunt singurul fraier cu comanda in aprilie si livrare in septembrie?
                    comanda in 18mai, livrare candva dupa jumatatea lui septembrie, pentru 1.5dci , cu ceva dotari

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by sebibv View Post
                      Update și la mine. Masina a plecat de ieri de la dacia dar nu a ajuns la dealer. Oare la plimba pe trailer ca să le facă rodajul?
                      Sebi , cand ai dat comanda ? Ce masina ai comandat si ce motorizare ?La ce dealer ?
                      Pe mine nu m-a sunat nimeni , desi luni am fost chemat la dealer sa achit masina integral ( comandata pe 06.04 )
                      Am sunat la VC in draci , toate liniile ocupate....

                      Comment


                      • Originally posted by abc View Post
                        Merita volan din piele?
                        Se uzeaza mai repede decat unul normal?
                        Nu ma intereseaza daca volanul din piele implica un timp de asteptare mai lung.


                        Volanul clasic se uzeaza mai repede decat cel imbracat in piele
                        La mine Maciuca de la schimbator e mai uzata
                        sigpic

                        Comment


                        • Am comandat masina în aprile, am achitat-o acum 2 sa0tamani.

                          Incompetenta crasa la dacia. Ieri mi-au spus ca masina a plecat de la ei, astazi dealerul îmi spune ca nici vorba sa fi plecat.
                          Am sunat iar la dacia si... Azi se pare ca... Nu e plecata. Evident ca nu se stie când va pleca. Eu spera sa plece. A cui e vina? A transportatorului care nu "confirma" livrarea. De parca transportatorul nu tine de dacia, nu și l-au ales, nu ei decid cand pleaca masina....

                          Nu am ce sa mai zic... Nu îmi imaginam ca pot fi atat de prost organizati.

                          A... De aseara nu mai sunt vouchere rabla...
                          Last edited by sebibv; 23 June 2017, 15:42. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Cand vad pozele alea ma bucur pt 2 lucruri:

                            - ca o sa am volanul imbracat in piele.
                            - ca schimbatorul de pe cutia robotizata nu arata asa rau.
                            Last edited by vitriol; 23 June 2017, 16:20.

                            Comment


                            • Sa vedem fericirea ta dupa ce vei conduce cateva mii de kilometri masina cu acea cutie automata...
                              Last edited by vitriol; 23 June 2017, 16:21.

                              Comment


                              • Concluzie: Fiecare se alege cu câte ceva.
                                Last edited by vitriol; 23 June 2017, 16:50.
                                Nu mă cert niciodată cu oamenii proști; că mă pot trage în jos la nivelul lor și mă vor bate cu experiența!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google