Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by C.Mike View Post
    @Sfet
    Sa o stapanesti sanatos si multi km fara probleme.
    Si eu am luat-o pe a mea ieri. Am parcurs cam 200 km cu ea.
    Sa postezi un consum la gpl, sunt curios cum este la 0.9 tce.


    Trebuie udata Se pare ca dealeru a avut dreptatr pana la urma

    Comment


    • Sfet, bravo! s-o tii bine!

      Comment


      • Va multumesc mult pentru urari. Silviu, sper din suflet pentru Dacia sa nu_mi para rau. Ramane de vazut.

        Comment


        • @t1b1m
          Da, se pare ca dealerul a detinut datele cele mai aproape de realitate.

          Comment


          • @Sfet: multi km fara incidente. Era si cazul. Acum lasa forumul si fugi si fa rodajul.

            @SoNyKeL: super tare ca a mers asa repeed dosarul.Ma bucur mult ca nu te-ai lasat si te-ai bagat pe acel credit. Da-i in ma-sa cu dobanzile lor. Chiar si la PM mi se pare dobanda mare dar macar ai liberatea de a plati mai repede cand ai tu chef, fara sa iti ia dobitocii comision.

            Comment


            • Ieri am mai facut o vizita la dealer, negru fiind de suparare ca nu mi-a dat un amarat de telefon. Mi-a aratat monitorul cu schimbul de email intre ea si manager si Dacia, si raspunsul celor de la Dacia: "Linia de asamblare pentru MCV este oprita. Va rugam incercati din nou maine!".
              Apoi mi-au zis sa sun la VC, sa spun ca am platit avansul, ca a trecut ceva timp si nu am primit serie de sasiu si nici data estimativa. Am sunat aseara. Azi am fost sunat de la dealer, am si serie de sasiu si data estimativa: 27/12/2017. Apoi mi-a zis, sigur nu prind Rabla.

              Comment


              • Aaaa... Cate rabla?
                Vezi ca dacă ai casat masina și astia nu lucrează în timp util suporta ei cv voucherului.

                Comment


                • Originally posted by sebibv View Post
                  Aaaa... Cate rabla?
                  Vezi ca dacă ai casat masina și astia nu lucrează în timp util suporta ei cv voucherului.
                  Nu am casat, dar vroiam sa cumpar un tiket si sa economisesc o mie de euro .

                  Comment


                  • Pai nu mai au de unde a cumperi și la cat de ocupat e guvernul asta cu minciunile nu stiu sincer dacă se mai gândește el la rabla ca a mai suplimenteze fondurile...

                    Comment


                    • A achizitionat cineva noul logan prin programul Prima Masina? Vreau doar sa stiu cat timp dureaza aprobarea dosarului de catre FNGCIMM. Eu am depus dosarul la inceputul lunii August si dupa cateva hartii pe care mi le-a mai cerut banca fiindca nu prea stiau ei cu ce se mananca Programul asta nu am mai primit nici un semn si masina mea, un Logan Prestige 0.9, sta in curtea dealer-ului la Tulcea de o luna de zile.

                      Comment


                      • Salut presează banca, mașina mea tot la Star in curte e.
                        La ce bancă ai credit? Eu marți am depus actele finale la bancă si luni am avut raspunsul, acum așteptăm să vină hârtiile, zilele astea, apoi pot să iau mașina.

                        sigpic

                        Comment


                        • Am tot presat banca, ultima oara chiar cu putin tupeu, insa raspunsul este mereu acelasi. Am aflat insa zilele astea ca dosarul a fost aprobat, insa nu au fost semnate nu stiu ce hartii si ca pe luni sau marti o sa aflu mai multe detalii. Banca este Transilvania.

                          Comment


                          • Si.eu tot transilvania. Foarte dubios,mie mi-au zis in câteva zile ca dosarul a fost aprobat. Si tot după "acele" hârtii stau si eu.

                            sigpic

                            Comment


                            • Salutare!
                              Stiti cumva daca se reia programul Rabla? Am inteles ca sunt niste oferte de destocare, pentru masini fabricate in lunile martie-aprilie, se merita?
                              Nu au intepenit/ruginit masinile acelea?
                              Multumesc.

                              Comment


                              • @Sonykel
                                Ma tii si pe mine la curent, daca primesti banii imi spui si mie ca sa ma tiganesc cu ei.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google