Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si eu comanda data pe 15 mai si nu am primit nimic legat de livrarea unui 0,9 Prestige Plus. O sa renunt azi si iau un 1.0 sce de pe stoc, nu pot sta fara masina pana la final de septembrie cand au zis ei ca vor livra 0.9. Oricum sa stai 4 luni dupa o Dacie ...

    Comment


    • D-asta avem termene mari la 0,9 tce 😂😂😂
      Attached Files

      Comment


      • Da, este foarte solicitat motorul de 0.9

        Trimis de pe al meu V3_Viper folosind Tapatalk

        Comment


        • Silviu daca nu poti sa stai fara masina pana atunci e rau....dar mie unul mi se pare foarte anemic motorul de 1L....
          PS: Aseara masinutza mea a intrat pe linia de productie, deci sapt viitoare pe vineri cel tarziu o sa o iau

          Comment


          • Originally posted by iatagan View Post
            D-asta avem termene mari la 0,9 tce 😂😂😂
            Macar sa fie asta singura problema.

            Comment


            • Originally posted by iatagan View Post
              D-asta avem termene mari la 0,9 tce 😂😂😂
              Organele (lady) statului, first!
              Și exporturile, desigur.

              Originally posted by Wolf_wolf View Post
              Da, este foarte solicitat motorul de 0.9 :
              Dap, față de alți ani, acum se alocă mai mulți bani pentru benzină, având în vedere că 0,9 consumă sensibil mai mult decât 1,0. Plus că e vorba și de turbina aia care le face ceva mai fâșnețe iar infractorii sunt prinși mai repede.
              http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

              Comment


              • Da, tremura precum cainele la injectie toti infractorii in vechturile lor de BMW cu numere de Bulgaria cu motoare de capacitate mare cand se aude urland bestia de 0.9 in apropiere.
                Bine ca nu i-au dotat cu 1.0 sce pe politisti ca numai faceau fata asa usor bestiilor capitaliste.
                Revenind la topic, motorul de 0.9 era solicitat si anul trecut, pe vremea programului Rabla erau termenele la livrare mai mari ca la dci.
                Last edited by valioglu; 22 June 2018, 10:35.

                Comment


                • Originally posted by iatagan View Post
                  Ce inseamna ROU01 de la optionale?
                  Harta romaniei

                  Comment


                  • Sigur?
                    Eu n-am Medianav si implicit nici harti, dar si la mine scrie pe factura ROU01 la optionale. N-am nici limba romana la radio cum am presupus initial.

                    Comment


                    • Originally posted by valioglu View Post
                      Da, tremura precum cainele la injectie toti infractorii in vechturile lor de BMW cu numere de Bulgaria cu motoare de capacitate mare cand se aude urland bestia de 0.9 in apropiere.
                      Exact!

                      Sper că ai realizat că am fost ușor ironic la adresa conducătorilor.
                      http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                      Comment


                      • "ROU01" cred ca este roata de rezerva, deoarece in Franta si alte state este optionala, la noi fiind de serie pt autovehicule fara gpl

                        Comment


                        • Nu e nici roata de rezerva pt ca am versiunea cu gpl din fabrica )
                          Stie cineva?
                          Torquemada poti sa ne luminezi?
                          Am atasat niste coduri cu optionalele de cand am primit oferta in martie.
                          Attached Files
                          Last edited by iatagan; 22 June 2018, 16:26.

                          Comment


                          • ROU01 este pentru MediaNav - harta româniei!
                            Last edited by Vecchio; 22 June 2018, 17:29.
                            Nu mă cert niciodată cu oamenii proști; că mă pot trage în jos la nivelul lor și mă vor bate cu experiența!

                            Comment


                            • Pe ce te bazezi? Din moment ce acum 6 ore si 4 posturi am scris ca am pe factura si n-am medianav... Incep sa ma indoiesc de cunostintele unora...
                              Si acum 7 ore a zis cineva fix la fel dar se pare ca nu ai citit

                              Comment


                              • Am MediaNav pe mașină, apare pe bonul de comandă și asta a fost explicația dealerului atunci când l-am întrebat ce reprezintă acest cod la opționale, că - CAMERA RECUL - știam ce e. Dacă omul aburește, asta e și-mi pare rău!
                                Nu mă cert niciodată cu oamenii proști; că mă pot trage în jos la nivelul lor și mă vor bate cu experiența!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google