Probleme Tehnice Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, se pare ca-i destul de sensibil (si la mine la rucsac piuie). Destul de neplacut. Se poate scadea sensibilitatea senzorului? De exemplu, sa nu mai piuie cand pui 3-4 Kg

    Comment


    • Se poate dezactiva, nu cred sa scada sensibilitatea senzorului.

      Comment


      • La mine uneori sta o persoana de aproximativ 55-60 kg si nu piuie si in functie de cum se misca piuie. Deci nu e asa sensibil senzorul, cel putin la mine [emoji6]

        Comment


        • Pui centura peste scaunul gol si nu mai piuie.
          Originally posted by bolovan View Post
          Fanez...probabil depinde de ce era in sticla...daca-i apa...probabil piuia... incearca sa pui o sticla de palinca
          Eu stiam ca palinca e mai tare, nu mai grea decat apa
          Last edited by Fanez; 28 February 2017, 11:11.

          Comment


          • Cel mai bine va luati capete de centura false, cea mai simpla solutie. Eu unul pun de fiecare data centura si asa nu ma mai opreste nici politia ;)

            Comment


            • Cel mai bine va luati capete de centura false
              La mine pun problema ca pasagerul trebuie sa aiba centura pusa. Daca bag chestie d-aia nu-si mai pune nimeni centura.

              Comment


              • adaptor le zice

                Comment


                • Se adapteaza o chestie.

                  Comment


                  • gresit, cel mai simplu e sa faci ce a spus Fanez, pui centura pe scaunul gol si ai terminat povestea.
                    Nu mai alergi dupa niciun capat de centura fals ... Alta intrebare

                    Comment


                    • Dezactivat sau alte tampenii de genul asta nu vreau. Tin prea mult la viata mea (daca pateste ceva sotia...ma scalpeaza soacra). Cine-i sinucigas...sa nu-si puna...nu-i cazul la mine.

                      Comment


                      • Cand ai 3-4 kilograme pe scaunul pasagerului, pui capat de centura fals si ai rezolvat piuitul. Problema cu piuitul (care de fapt nu e problema), a aparut ca urmare a deviatiei de la subiectul cu privire la problema reala a scaunului, si anume jocul fata-spate, la care colegul bogdan_cj nu a primit niciun raspuns concret.

                        Rezolvare: mers la reprezentanta. Sau, sa incerci sa mai strangi suruburile.
                        Last edited by Crs. Sandel; 28 February 2017, 18:03.

                        Comment


                        • nu inteleg complicatiile astea cu bagaj de 3-4 kg pe scaunul pasagerului. la urma urmei exista portbagaj, exista bancheta in spate, exista spatiu intre bancheta spate si scaun fata... de ce ar trebui sa pui sacosa neaparat pe scaunul pasagerului? ca sa ne complicam cu capete de centura false, cu infasurari de centura pe dupa tetiera?... foarte interesant...
                          Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                          Comment


                          • Unii mananca o portocala, o banana, un salam pe paine, mai beau niste H2O, umbla in rucsac, ai prins ideea ...toate trebuie sa fie la indemana, nu in portbagaj

                            Comment


                            • N-o infasori dupa tetiera, o pui normal. E mai multa munca sa pui rucsacul in portbagaj sau pe bancheta din spate. Daca-l uiti?

                              Comment


                              • Am fost la reprezentanta...cica e normal sa danseze scaunul. Cu ocazia asta am vazut ca am o zgarietura micape stalpul B, loc in care a inceput sa apara rugina...foarte multumit de marca dacia ce sa zic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google