Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In romania nu trebuie sa fie acolo.
    Pe serie de caroserie nu apar acele tubulaturi motiv pentru care am postat la Accesorii
    sigpic

    Comment


    • Inseamna ca a mea no fi fost pt Romania? O fi ca cu barele stabilizatoare, sau ca cu discurile ventilate.
      Last edited by balooo; 13 February 2014, 17:53.
      sigpic

      Comment


      • ...pai ce sa intelegem ...ca a ta are tubulatura asta? ...
        @stoicanu - sufla ceva prin tuburile alea?

        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
        sigpic
        This is My Ride!
        !Visit and enjoy!

        Comment


        • Va sufla, daca va taia plasticul ce e in interiorul aerotermei. Pentru ca in locasurile unde vin puse conductele, este o gaura micuta si apoi e plastic. Trebuie spart/taiat si plasticul ala ca sa fie pana pe margine spatiu. Adica acum din ce am vazut eu locul unde vine conducta e [ o ] si aerul vine prin gaura aia si in rest e plastic. Pentrtu debitul care trebuie trebuie sa fie [ ] asa locul.

          Comment


          • Originally posted by btecus View Post
            Inseamna ca a mea no fi fost pt Romania? O fi ca cu barele stabilizatoare, sau ca cu discurile ventilate.
            Pai din cate imi dau eu seama a ta este un PH2 la care avea acele tuburi.
            Si acum se mai fac fara bara stabilizatoare la motoarele 1.2 16 de altfel ca si atunci.
            Sa nu deviem de la subiect.

            Originally posted by M.FLORIN View Post
            ...pai ce sa intelegem ...ca a ta are tubulatura asta? ...
            @stoicanu - sufla ceva prin tuburile alea?

            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
            Sufla destul de bine.
            Sufla mai bine si in fata acum pentru ca conductele ale opun ceva rezistenta si forteaza aerul sa iasa si prin fata.

            Originally posted by bogdan_cj View Post
            Va sufla, daca va taia plasticul ce e in interiorul aerotermei. Pentru ca in locasurile unde vin puse conductele, este o gaura micuta si apoi e plastic. Trebuie spart/taiat si plasticul ala ca sa fie pana pe margine spatiu. Adica acum din ce am vazut eu locul unde vine conducta e [ o ] si aerul vine prin gaura aia si in rest e plastic. Pentrtu debitul care trebuie trebuie sa fie [ ] asa locul.
            Sunt poze puse de mine cateva posturi mai in urma, eu nu am nici un plastic.
            Pana acum se incalzea asa tare consola centrala incat la un moment data nu putei tine mana pe ea(partea de jos in care vine scrumiera) si miroase a plastic incins.
            Acele guri de ventilatie ne fiind astupate arunca toata caldura acolo .
            Last edited by stoicanu; 13 February 2014, 20:09. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic

            Comment


            • Am mai pus o data poza ca sa ne lamurim sau sa se inteleaga mai bine.
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • Protectiile sunt prinse cu nituri.
                Attached Files
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Si deflectorul la fel.
                  M-am uitat astazi pe programul lor de la dacia care este online si cum am spus au dimensiunea de 4.8 x20.

                  Vezi ce gasesti legat de geamuri eletrice cu actionare de pe usa.
                  Daca poti scoate tot ce este nevoie si eu ma interesez cat costa.
                  Merci
                  Last edited by stoicanu; 13 February 2014, 22:19. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Comment


                  • t0rquemada, de unde ai toate acele imagini? Exista un site unde se pot gasi? Ms!

                    Comment


                    • Cum a spus cateva pagini mai in uram sunt din programul Dialogys.
                      Intentionam sa il cumpar si eu , costa undeva la 30 ron pe diverse site-uri dar poate fac rost de o parola pentru a accesa varianta online
                      sigpic

                      Comment


                      • Ms!Am vazut cuvantul "Dialogys", dar nu am dat importanta.Acum, dupa ce am cautat pe net, mi-am dat seama ce face.

                        Comment


                        • calculator senzori de parcare 259906502R

                          Butoanele de pe usi sunt pe Renault.

                          19 Butoane asistenta la conducere 255509953R
                          Attached Files
                          Last edited by t0rquemada; 14 February 2014, 00:00.
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • pe usa sofer
                            4 butoane geamuri sofer p dreapta 25 41 104 31R 29euro
                            9 butoane geamuri spate stanga si dreapta 25 42 107 36R 26euro
                            10 blocare butoane spate 25 42 936 97R 26euro


                            2 usa spate stanga 25 42 174 75R 11euro
                            3 usa spate dreapta 25 42 174 75R 11euro
                            11 usa fata dreapta 25 42 174 75R 11 euro

                            Amortizor capota 65 47 132 74R
                            Last edited by t0rquemada; 14 February 2014, 00:26. Reason: Automerged Doublepost
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Pai lipseste si lista fetele de usi aferente ai instalatia electrica.
                              Chiar am sa fac sapaturi sa vad costul
                              sigpic

                              Comment


                              • Voi pune si codurile
                                Attached Files
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google