Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da cat e?
    Ca eu nu am reusit sa gasesc pretul ...inca...
    sigpic
    This is My Ride!
    !Visit and enjoy!

    Comment


    • Stiu la ce te referi, dar in program pt. RO nu exista referinta pe Dacia, doar pe Renault. E atat de greu sa decupezi pentru butoane?

      Apropo de (h)armonie interioara, laureatul are 1, acces si ambition 2, totusi exista si 3.
      Attached Files
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Fata de usa sofer completa echipare
        E1 809013299R 140euro
        E2 HARM01 809012139R 140euro
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Bai fratilor voi nu aveti ce face cu lovelele?!
          Keep walking...

          Comment


          • Acum inteleg dece nu au pus butoanele pe usa.
            Stiam de culoare aua deschisa care defapt este un plastic nevopsit.
            Arata nasol in realitate.
            Merci de coduri.
            Spatamana viitoare trec pe la baieti sa aflu pretul in ron
            sigpic

            Comment


            • Pentru cei interesati ... avem disponibile si covorasele de la GLEDRING pentru logan 2.
              La mine vor ajunge marti (sper ) ... am sa revin si cu poze.
              sigpic
              This is My Ride!
              !Visit and enjoy!

              Comment


              • Asteptam pozele Florine!
                Keep walking...

                Comment


                • dar de mocheta sti de unde as putea gasi?

                  Comment


                  • Eu mi-am comandat cele de mocheta de AICI. Astea ar trebui sa imi ajunga pana la sfarsitul lunii februarie. ... am sa revin si aici cu poze
                    sigpic
                    This is My Ride!
                    !Visit and enjoy!

                    Comment


                    • Si cat au costat?, Ai luat si pentru tunelul median?

                      Comment


                      • Da si pentru tunelul median ... nu mai stiu cat am dat pe ele, dar acolo au si preturile trecute si poti sa iti calculezi in functie de tipul de mocheta ales (cea mai groasa sau cea mai subtire) etc
                        sigpic
                        This is My Ride!
                        !Visit and enjoy!

                        Comment


                        • Dar astea din mocheta cand se murdaresc cum le cureti? Hai ca daca le cureti cum le mai cureti dar cand si cum se usuca? Asta nu am inteles la intretinerea unei mocheta auto. Astept ceva pareri.

                          Comment


                          • Se usuca destul de repede pentru ca sunt din materiale sintetice.
                            Eu am un aspirator care trage si apa si dupa ce le speli si le aspiri bine aproape ca sunt uscate.
                            sigpic

                            Comment


                            • si cei de la spalatorii le usuca tot asa? La mine imi baga si alea de cauciuc ude la loc, ca nu au timp sa se scurga.

                              Comment


                              • Originally posted by gutu1 View Post
                                Dar astea din mocheta cand se murdaresc cum le cureti? Hai ca daca le cureti cum le mai cureti dar cand si cum se usuca? Asta nu am inteles la intretinerea unei mocheta auto. Astept ceva pareri.
                                E unul folosesc aceste presuri textile doar in sezonul cald - de obicei atunci cand pun anvelopele de vara schimb si presurile de cauciuc cu cele textile, si invers.
                                Curatarea lor o fac in general cu o perie mai moale si eventual ceva solutii dedicate pentru textile. NU se prea recomanda sa le faci baie la fiecare spalare; este recomandat daca exista posibilitatea curatarea lor prin metoda injectie/extractie cu un aspirator dedicat.
                                Eu pe ale mele le spal cu apa sub presiune doar atunci cand le pun la iernat ... si doar atunci cand am posibilitatea de a le usca la soare.
                                sigpic
                                This is My Ride!
                                !Visit and enjoy!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google