Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imi da si mie cineva un pm cu lungimea stergatoarelor ca si ale mele cam sar la rece de le ia zbenga ...cel putin cel de la sofer e criminal ... si bineinteles ce sa cumpar sa duca macar 2 ani ...ca astea abia au o iarna , iar asta nici bine nu a inceput ........le sterg de fiecare data cand e zapada pe masina si le folosesc...dar banuiesc ca ingheatza guma aia de cauciuc si aia este

    Comment


    • eu folosesc pe ph 1 de 5 ani bosch aerotwin retrofit
      la astea se schimba doar lamelele care costa 60 de lei https://www.youtube.com/watch?v=_S1N1hI-3qc

      Comment


      • Originally posted by Tinuletz View Post
        imi da si mie cineva un pm cu lungimea stergatoarelor ca si ale mele cam sar la rece de le ia zbenga ...cel putin cel de la sofer e criminal ... si bineinteles ce sa cumpar sa duca macar 2 ani ...ca astea abia au o iarna , iar asta nici bine nu a inceput ........le sterg de fiecare data cand e zapada pe masina si le folosesc...dar banuiesc ca ingheatza guma aia de cauciuc si aia este
        55 cel de la sofer si 53 cel de la pasager.
        Captain of the black pearl

        Comment


        • Am descoperit astăzi că se potrivesc duzele de spălare a parbrizului de pe Duster facelift, pe Logan 2. De când am luat maşina, una dintre ele nu stropea cum trebuie, au făcut cei de la reprezentanţă comandă, iar când au primit-o am rămas surprinşi să vedem că e de Duster.

          Avantaj: are reglaj;
          Dezavantaj: stropirea nu se mai face de tip perdea, ci cu 3 jeturi individuale.

          Momentan mai stau cu una de-un fel, iar cealaltă originală, sunt curios dacă cele de Duster se înfundă.

          Comment


          • E prezentă și pe Captur.
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Salutare ! Stiti cumva daca exista tavita produsa de dacia pentru portbagaj la dacia logan 2 ? Stiu ca cei de la dacia nu au produs pt acest model.

              Comment


              • Exista. Eu am cumparat anul trecut pentru Sandero 2, de la un magazin din Timisoara.

                Comment


                • Originally posted by GFN View Post
                  55 cel de la sofer si 53 cel de la pasager.
                  am montat eu Bosch Aero twin 55 cu 55 nu atinge nimik
                  este ok
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment


                  • Stergatoarele de la logan 2 sunt 55 sofer si 50 pasager.

                    @bobbyred: poti pune o poza cu stergatoarele de 55 montate sa vad cum arata?

                    Comment


                    • Originally posted by Miky_F View Post
                      Salutare ! Stiti cumva daca exista tavita produsa de dacia pentru portbagaj la dacia logan 2 ? Stiu ca cei de la dacia nu au produs pt acest model.
                      Incearca aici si comanda tavita de logan vechi si apoi te suna ei pt confirmare. Din cate stiu, cele de logan/sandero2 nu sunt momentan disponibile pe site. Succes!

                      Comment


                      • Miky_F am vazut si pe e-mag , aris86 si pe mine ma intereseaza, cum se potrivesc cele pentru Sandero.... astea de pe e-mag seamana cu ce ai recomandat...... http://www.emag.ro/protectie-portbag...,dacia-v8757/c
                        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                        Comment


                        • Tavita sandero, comandata de la Timisoara. Ce ai gasit la emag, este doar pentru Sandero 1!
                          Husele le-am comandat de aici si sunt foarte multumit de ele. Pretul a ramas neschimbat fata de acum 1 an de zile.
                          Attached Files
                          Last edited by aris86; 10 December 2014, 14:45.

                          Comment


                          • M-am prins.... nu seamana....are loc si pentru balamaua de la bancheta si "urechile" stanga si dreapta. multumesc aris86 pentru poza.
                            „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                            Comment


                            • Originally posted by bogdan_cj View Post
                              Stergatoarele de la logan 2 sunt 55 sofer si 50 pasager.

                              @bobbyred: poti pune o poza cu stergatoarele de 55 montate sa vad cum arata?
                              Da,
                              postez imediat ce ajung acasa (am o datorie) pe My ride
                              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                              Comment


                              • Tavita pentru Sandero II gasesti in site-ul de mai jos.
                                Captain of the black pearl

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google