Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu se vede prea bine..cred ca scrie 17 si 16 lei respectiv

    Comment


    • A mai gasit cineva info despre manerul asta ...??
      sigpic
      This is My Ride!
      !Visit and enjoy!

      Comment


      • Codul e asta 6001549920 dar se pare că la ruși e alt furnizor, pentru și la ei apare tot codul asta chiar pe mașini configurate pentru Rusia(am încercat vreo 50 de combinații și iese același cod)
        Orientativ în dialogys îl găsești la 71.
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Adica si bucata asta de plastic o fi precum kit-ul sport ... se gaseste doar in rusia?
          Am sa intreb si in reprezentanta sa vedem ce iese.
          Merci.

          Adica si bucata asta de plastic o fi precum kit-ul sport ... se gaseste doar in rusia?
          Am sa intreb si in reprezentanta sa vedem ce iese.
          Merci.

          Din cate vad eu pe codul acela e acelasi capac precum il avem si noi.
          ... interesant.
          Last edited by M.FLORIN; 16 February 2015, 07:52. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic
          This is My Ride!
          !Visit and enjoy!

          Comment


          • nu se gaseste la noi
            Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
            Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
            Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

            Comment


            • Poate gasim si noi un om binevoitor sa ni le aduca din Rusia 😆😆

              By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
              sigpic
              This is My Ride!
              !Visit and enjoy!

              Comment


              • Originally posted by massimiliano View Post
                Stie cineva ce fel de bec este la farul de zi? aceea este si pozitia?
                12V 21w/5w
                Attached Files

                Comment


                • Bec DRL W21/5W 262991873R
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment


                  • Aveti idee cat costa senzorii de parcare in reprezentanta, si cat costa montajul acestora la ei ? Am inteles ca doar montand senzorii de la ei plus montajul facut de ei, imi ramane garantia

                    Comment


                    • Cei aftermarket, montați de Dacia după livrare sunt Directed vezi:



                      și aici

                      Descoperă gama completă Dacia: Spring, Jogger, Sandero Stepway, Logan, Duster, Sandero. Prețuri și caracteristici.
                      Last edited by t0rquemada; 22 February 2015, 14:43. Reason: Automerged Doublepost
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • poti sa amani dupa garantie montarea senzorilor (trebuie gaurita bara - cineva spunea ca oricum bara spate nu este acoperita de garantie), partea electrica se poate monta fara sa afecteze garantia daca ai meseriasi buni - monteaza fara sa taie ceva si o face sa fie demontabila, dar nu este mai bine o camera video pe spate ceva in genu ........cum e aici
                        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                        Comment


                        • Originally posted by panselin4 View Post
                          Aveti idee cat costa senzorii de parcare in reprezentanta, si cat costa montajul acestora la ei ? Am inteles ca doar montand senzorii de la ei plus montajul facut de ei, imi ramane garantia
                          100 eur (tva inclus).

                          Comment


                          • Si eu ma gandeam sa montez senzorii dupa garantie, dar am garantia 5 ani, asa ca ar mai dura ceva timp,
                            Aris86, 100 de euro senzorii plus montajul acestora?

                            Comment


                            • 100 euro cu montaj inclus. Eu i-am primit gratis odata cu alarma.

                              Comment


                              • daca aveti nevoie de senzori ca sa parcati un logan, nu prea aveti ce cauta in spatele covrigului. daca era un bmw7 mai intelegeam, oarecum.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google