Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fiind incepator, pe mine m-au ajutat.

    Comment


    • ndl te inseli amarnic... sunt multe cazuri cand ei sunt folositori. Asta cu eu nu am nevoie ca stiu sa parchez... e fumata...

      Cel mai misto e cand ai in spate un fiat 500 sau o masina mica, si tre sa parchezi ...nu vezi masina din nici o oglinda...ce faci?
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • cum dracu nu vezi masina in oglinda ?! am avut tot felul de masini in spate, incusiv smart roadster, da ca sa nu vezi masina, n-am mai auzit. daca aveai un lambo, intelegeam, ca din ala nu vezi nimic in spate, si tot nu-si pun senzori.
        mai bine va puneti camere si gata, daca e grea parcarea laterala.

        Comment


        • In fine, unii sunt mai buni la parcare si nu au nevoie de senzori sau mai nou de camera, dar asta nu inseamna ca nu sunt folositori senzorii.

          Comment


          • LA ph1 am patit-o...

            Da lasa, sa te vad eu parcand cand e ploaie afara, si semi intuneric...)) sau cu geamurile aburite )))))
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • facem un test cand vrei tu. n-ai de ce sa ai geamurile aburite daca ai ac si dezaburire luneta. zeci de generatii parcau masini fara ac, dezaburire, camere, senzori... etc mai parcau si dube. de aia involuam. copiii nu mai stiu sa fac o inmultire, decat cu telefonul. nu mai zic de alea cu virgula. daca erati soferi pe tir ce faceati ?! am incheiat cu off topicul, ca-mi iau cartonas. dar mi se pare aiurea sa dai 500 de lei pe asa ceva.

              Comment


              • Vrajeala....daca iti dau Sandero sa parchezi lateral pe stanga cu spatele, cum fac eu in fiecare noapte, masina din spatele meu este mai ingusta, la un moment dat intra in unghiul mort si stiu ca mai am juma de metru de dat cu spatele, daca vecinul, din graba, o lasa cu 20-30cm in fata "ne-am pupat".....la fel cand ies din parcare dau cu spatele 1.5m pana ajung la 20cm de bara lui....numai asa pot iesi si o fac in fiecare zi pe ghicite......trebuie sa-mi pun o camera pe spate neaparat......nu am incredere in senzori.....
                PS
                si vecinul procedeaza la fel......am un stres....."ulciorul nu merge de multe ori la apa"....odata se va intampla......
                Last edited by Oti; 23 February 2015, 09:29.
                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                Comment


                • Originally posted by B997NDL View Post
                  daca aveti nevoie de senzori ca sa parcati un logan, nu prea aveti ce cauta in spatele covrigului. daca era un bmw7 mai intelegeam, oarecum.

                  asta este o mare vrajeala, eu unul am experienta si pot parca fara probleme fara senzori,am mers ani buni si cu loganul anterior fara senzori, dar sunt momente cand niste senzori sau o camera ar fi utila, precum ziceau si colegii, mai ales ca loganul are portbagajul inalt, si mai exista stalpisori mici sau treburi de genul, plus daca mai conduce si nevasta
                  scuze de off topic, dar vorbeam despre senzori de parcare

                  Comment


                  • La 100 e nu renteza senzorii, oricum sunt cam inutili. Sunt convins ca nu subt atat de bine montati si calibrati incat sa functioneze perfect (comparativ cu cei de la Mert de ex)
                    Daca nu te descurci cu oglinzile si nu esti obisnuit cu dimensiunele masinii, mai rentabila e o camera. Mai ales in spatii mici
                    My Ride sigpic

                    Comment


                    • Functioneaz perfec iar daca le inveti obiceiurile poti parca la o distantza de 4-5 cm fata de cel ce se afla un spate
                      Sunt foarte utili la locurile ingusta
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by stoicanu View Post
                        Functioneaz perfec iar daca le inveti obiceiurile poti parca la o distantza de 4-5 cm fata de cel ce se afla un spate
                        Sunt foarte utili la locurile ingusta
                        Ai dreptate.

                        P.S. Verifică mesageria că e plină !!
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • Originally posted by stoicanu View Post
                          Functioneaz perfec iar daca le inveti obiceiurile poti parca la o distantza de 4-5 cm fata de cel ce se afla un spate
                          Sunt foarte utili la locurile ingusta
                          Parchezi la 4-5 cm de cel din spate, ala din spatele celui care e in spatele tau parcheaza tot la 4-5 cm ca si el are senzori si uite asa l-ati blocat pe saracu om cu senzorii vostri

                          Comment


                          • La 100 euro sfatuiesc pe toata lumea sa-si monteze camera. Nu face piu piu, dar vezi exact ce-i in spate. Si nu mai gauriti nici bara.

                            Comment


                            • Si cu 100 euro ai si display la el...ca nu toti au logan cu medianav.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • Uitați o chestie, senzorii de parcare* nu se pot comanda separat ci numai la pachet cu CCSL.

                                *vorbim de ăia din fabrică, care au buton, fire în cabajul mașinii etc.
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google