Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ursu007 View Post
    Se poate cumpara/monta undeva? Am SL10 si nu mi l-au pus,imi place foarte mult...
    e o prostie, eu nu am folosit niciodata acel compartiment inchis. Nu-ti mai bate capul cu el ... doar o parere

    Comment


    • Compartimentul costă 100euro, în plus trebuie schimbat bordul sau traforat cel existent.
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Un accesoriu util

        covor compartiment
        6001548150 8200375911
        36,73e+tva
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Cam scump pentru doua cercuri.

          Comment


          • eu mi-am facut asa ceva din panza de bord antiderapanta pe care pui telefonul de exemplu ...
            image_list.php.png
            sigpic
            Experienta in asigurari de peste 5 ani.

            Comment


            • Eu am achizitionat acel covor de mai bine de doi ani. L-am cumparat de aici de pe forum, teoretic este pentru logan 1 insa se potriveste perfect si pe logan 2.
              L-am cumparat cu vreo 20 - 30 de lei (nu imi amintesc exact) de la colegul axscu.
              sigpic
              This is My Ride!
              !Visit and enjoy!

              Comment


              • si eu precum colegul am facut asa ceva, costurile fiind foarte mici, pana in 5 lei
                Attached Files

                Comment


                • @panselin De unde ai cumparat materialul?

                  @gugu21 sa dai cu agheazma pe logan 10 ani sa nu-ti apara aceleasi probleme precum colegului de mai sus.
                  Last edited by aris86; 5 July 2015, 09:22. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • 200 lei pt covorasu' ala...e japca curata!


                    Sent from mobile
                    Keep walking...

                    Comment


                    • Originally posted by aris86 View Post
                      @panselin De unde ai cumparat materialul?
                      se gasesc in cora, auchan, carrefour... etc sunt covorase "atiderapante" cam la 5 lei. am pus intre ghilimele fiindca pe bord nu sunt bune de nimic, dar unde le-a pus colegul sunt perfecte.

                      Comment


                      • Si acolo ce fac, mai exact? Serios vorbesc, nu inteleg ce beneficiu aduce stratul "antiderapant" intr-un loc ca acela!

                        Comment


                        • nu aduce niciunul, fiindca e ineficient ca antiderapant, dar protejeaza zonele alea.

                          Comment


                          • [QUOTE=aris86;1677423]@panselin De unde ai cumparat materialul

                            Exact cum a zis colegul, este un patrat dintr acela antiderapant din auchan, pe care l am taiat pe forma
                            Eu l am pus pt a proteja nitel, si pt ca arata mai bine

                            Comment


                            • Multumesc frumos! Azi am trecut prin Auchan si am profitat si am cumparat un carton antiderapant. Zilele urmatoare o sa-l decupez.

                              Comment


                              • mi-am facut si eu din acelasi material ca panselin4.

                                @dannyMC: Daca pui un set de chei sau niste monede in suportii aia (fara protectie) o sa zdrangane tot drumul...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google