Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • X52 vine default cu 55/50, X90 venea cu 50/50
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • - am vazut mai sus un post cu camera de marsarriere - montata in reprezentanta. A inceput sa apara si pe la noi extra-optiunea asta? In cazul asta, cum procedeaza reprezentanta cu MediaNav-ul pentru a-l face compatibil? updateaza softul? Multumesc

      Originally posted by killer17 View Post
      Am primit raspuns de la Autoglobus2000 Timisoara referitor la camera marsalier pentru Sandero B52. Acum astept sa vad termenul de livrare si s-ar putea pana la mijlocul lui iulie sa o montez.

      "Buna ziua,

      Am primit informarea de pret din partea furnizorului, camera de mansalier are pretul de 450 ron tva inclus iar manopera de montare ar fi undeva in jurul a 200 ron tva inclus.
      "
      Despre postul acesta e vorba
      Last edited by pilifida; 16 July 2015, 13:35. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic

      Comment


      • Da, se poate monta pe Logan/Sandero/Setpway în sigla spate prin găurirea tablei, restul via CLiP.
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • - au! risc de rugina ...
          sigpic

          Comment


          • Daca o monteaza conform cu manualul de instalare nu ar trebuii sa rugineasca. Acolo spune si de ceva solutii pentru a rezolva problema ruginii. O sa revin cu poze si detalii dupa ce o sa ajunga camera si o montez.

            Comment


            • uploadfromtaptalk1437054204932.jpg
              American style
              Problema este ca nu se gasesc becuri w21/5w galbene
              Am renuntat la pozitie.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by killer17 View Post
                Daca o monteaza conform cu manualul de instalare nu ar trebuii sa rugineasca. Acolo spune si de ceva solutii pentru a rezolva problema ruginii. O sa revin cu poze si detalii dupa ce o sa ajunga camera si o montez.
                killer, te asteptam cu poze, pareri si detalii despre cum lucreaza - ce se da la o parte, pe unde se trag firele ...

                Comment


                • Momentan se pare ca cei de au promis ca aduc camera in 15 zile lucratoare m-au sunat si mi-au spus ca o sa ajunga undeva in saptamana 38 anul acesta(adica prin septembrie). Am anulat comanda si incerc la alta reprezentanta sa vad poate o aduc mai repede. A reusit cineva sa dea comanda si ajunga piesa?

                  Comment


                  • Originally posted by tibik View Post
                    A mai patit cineva asa ceva? Am aceasta problema la toate usile, la cealalta din fata mult mai rau decat in poza! Barele au fost cumparate de la un mare dealer dacia. Sunt barele pentru noul logan!
                    Victorie, se repara (se revopsesc) pe garantie!

                    Comment


                    • Aveti idee de unde pot sa cumpar o cotiera originala si la un pret cat mai bun? Sunt interesat de primul model, cel cu design simplu si suport metalic.



                      Am vazut ca ii reducere 10% la accesorii (inclusiv cotiera) + inca 10% cu voucher My Dacia, dar nu gasesc nicaieri pretul lor si nici nu stiu daca ii la primul model de cotiera.
                      Link: http://www.dacia.ro/servicii-post-va...sorii-vacanta/

                      Vinde cineva de pe forum?
                      Last edited by epuru; 20 August 2015, 22:29.
                      Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                      Comment


                      • Cauta pe la masini care se dezmembreaza...alta sansa nu cred ca mai ai. Numai ca vezi sa aiba toate componentele

                        Comment


                        • Originally posted by epuru View Post
                          Aveti idee de unde pot sa cumpar o cotiera originala si la un pret cat mai bun? Sunt interesat de primul model, cel cu design simplu si suport metalic.



                          Am vazut ca ii reducere 10% la accesorii (inclusiv cotiera) + inca 10% cu voucher My Dacia, dar nu gasesc nicaieri pretul lor si nici nu stiu daca ii la primul model de cotiera.
                          Link: http://www.dacia.ro/servicii-post-va...sorii-vacanta/

                          Vinde cineva de pe forum?

                          Acest model de cotiera il gasesti f.f.f.f greu eu il caut de cca.3 luni si nu l-am gasit probabil pe la dezmembrari sa am putin noroc!


                          Midnighte

                          Bine punctat, cu putin noroc are sanse.
                          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                          Comment


                          • Peste tot e cam 325ron, iar pentru el nu trebuie complet (nu are geamuri electrice spate deci piesa pentru ele poate dispare)
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Originally posted by epuru View Post
                              Aveti idee de unde pot sa cumpar o cotiera originala si la un pret cat mai bun? Sunt interesat de primul model, cel cu design simplu si suport metalic.



                              Am vazut ca ii reducere 10% la accesorii (inclusiv cotiera) + inca 10% cu voucher My Dacia, dar nu gasesc nicaieri pretul lor si nici nu stiu daca ii la primul model de cotiera.
                              Link: http://www.dacia.ro/servicii-post-va...sorii-vacanta/

                              Vinde cineva de pe forum?
                              Poti cauta la reprezentanta, eu acolo am gasit o acum cateva luni, la un pret bun, pe la 235 lei, fata de 450 de lei daca o vrei ca si optiune din fabrica

                              Comment


                              • Bine zis ! Acolo unde ti-am spus eu.....cand m-am dus, Teapa numai era

                                t0rquemada

                                Scuze, dar nu prea am gasit peste tot!! In ultima vreme am tot fost prin reprezentante si nu doar una....au doar varinata noua cu suportul de plastic!
                                Last edited by bobbyred; 21 August 2015, 08:31.
                                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google