Accesorii Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Exact si acest beneficiu este foarte important, indiferent ce pui acolo nu mai zdrangane pe plastic, este acel material acolo, plus este o mica imbunatatire foarte ieftina si usor de bricolat

    Comment


    • Salutare!

      Are cineva o schema de montaj pentru conductele de aer pentru locurile din spate?

      Merci frumos!
      Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

      Comment


      • Salut! Am nevoie de un capacel(de la carligul de remorcare) pentru bara spate logan 2. De unde as putea cumpara? Imi cer scuze dar nu am reusit sa gasesc pe internet.

        Comment


        • ma ajutati si pe mine, cu ce solutie dau astia pe cauciucuri la spalatorie de le fac negre lucioase ?

          Comment


          • Solutie pentru cauciucuri ....gasesti pe orice site detail auto
            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

            Comment


            • Pentru a da luciu anvelopelor, eu folosesc de vreo doi ani produsul acesta.

              Comment


              • Vezi in Auchan. Este o sticla transparenta cu o anvelopa pe ea. Solutia este roz parca. Dai si ramane prefect negru. Dai de 2 ori si ies superb ! zici ca sunt ude ! 13 lei.

                Comment


                • Completare la postul acesta: ieri, pe ploaia aceea din Bucuresti, lamela de pe partea soferului a inceput sa scartaie (facea asa de mai mult timp, dar ieri sunetul s-a accentuat). Dupa 5 luni, stergatorul a inceput deja sa faca "figuri". Va fi schimbat cu prima ocazie cand ajung la Carrefour, Auchan etc. Prea mult nu a fost folosit, avand in vedere ca masina mai mult a stat, iar de cele mai multe ori cand am mers cu ea, nu a plouat/nins.

                  Comment


                  • Le ai pe cele din fabrica?


                    Sent from mobile
                    Keep walking...

                    Comment


                    • Le mai am, dar spre surprinderea mea, acelea nu scartaie, in schimb lasa urme pe parbriz (in jur de 3-4 dungi). Adica, asa faceau cand le-am schimbat in februarie.
                      Last edited by Crs. Sandel; 15 July 2015, 12:03.

                      Comment


                      • Daca ai luat stergatoare de calitate indoielnica (Alca). Cele din fabrica au inceput sa scartaie dupe 3 luni la mine, le-am inlocuit iarna trecuta cu Valeo din carrefour. Sunt multumit de ele, nu mai scartaie, doar stergatorul de pe luneta.

                        Comment


                        • Originally posted by aris86 View Post
                          Daca ai luat stergatoare de calitate indoielnica (Alca).
                          Am luat ca multi le recomandau

                          Comment


                          • Recomand Bosch Aerotwin Retrofit. Le am de aproape jumatate de an, nu scartaie, nu lasa dare...au totusi un pret cam mare. Am dat 120 pe ambele ( 60cm sofer, 50cm pasager ), dar macar nu mai scartaie si aproape am eliminat V-ul ( a mai ramas maxim 1 cm, aproape de parasolar ). Cu 53cm la pasager, as fi eliminat complet V-ul
                            Last edited by Midnighte; 15 July 2015, 15:21.

                            Comment


                            • A pus boobyred bosch si i-au disparut la cateva zile dupe ce le-a montat in parcarea supermarketului. Nu prea merita lucruri de calitate prin Bucuresti ca fac picioare repede.

                              Comment


                              • Originally posted by Midnighte View Post
                                Recomand Bosch Aerotwin Retrofit. Le am de aproape jumatate de an, nu scartaie, nu lasa dare...au totusi un pret cam mare. Am dat 120 pe ambele ( 60cm sofer, 50cm pasager ), dar macar nu mai scartaie si aproape am eliminat V-ul ( a mai ramas maxim 1 cm, aproape de parasolar ). Cu 53cm la pasager, as fi eliminat complet V-ul
                                pai, atunci nu le poti lauda inca. nici jumatate de an... inseamna ca n-au facut nicio iarna. valeo nu scartaiau nici dupa un an si costau un sfert din ce spui tu.
                                si nu eliminai nimic cu 53, dimpotriva, daca erau mai mici, findca la maxim (in pozitie verticala) veneau mai sus si se accentua v-ul.
                                si invers cu cele mici. incearca la pasager cu 45-48 cm si o sa vezi
                                Last edited by B997NDL; 15 July 2015, 16:08.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google