Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poti lipi cateva bucati de banda din aceea adeziva de velcro. Partea de nylon. Va adera la mocheta masinii. Sau cumperi bumbii si ii prinzi pe mocheta unde vrei tu. Sunt modele cu un surubel. Mie mi se pare importanta doar la sofer.

    Comment


    • Originally posted by danut.benghiu View Post
      Si pe mine ma deranjeaza acest aspect, cel putin la presurile din spate, cel din dreapta soferului oricum este mai mare si se deplaseaza mai greu...:-(((
      Aceasta problema am rezolvato asa:
      Am lipit o bucata de scai/arici(vre-o 5cm) pe verso-ul covorasului auto folosind
      teroson VR 5000,dupa ce,in prealabil,am curatat cu smirghel acea portiune de 5cm(pentru aderenta mai buna).
      Acum cele 3 covorase nu mai aluneca pe mocheta podelei masinii.
      Nicu

      Comment


      • Originally posted by valioglu View Post
        Poti lipi cateva bucati de banda din aceea adeziva de velcro. Partea de nylon. Va adera la mocheta masinii. Sau cumperi bumbii si ii prinzi pe mocheta unde vrei tu. Sunt modele cu un surubel. Mie mi se pare importanta doar la sofer.
        Nu chiar, la mine la un covoras in spate s-a rupt "peretele" pentru ca am cateva specimene de "neamuri" care se urca in masina fara sa ii intereseze ceva (murdaresc scaunul, imping covorasele sub scaun, calca pe marginea lor) , deci la mine ar fi fost necesare.

        Comment


        • Cand vezi mocheta aia in ce hal se scamoseaza, se trag firele din ea doar daca treci cu degetul peste, nu-ti mai vine sa faci nimic. La L1 a fost lux, Dacia ar trebui sa schimbe urgent furnizorul.

          Comment


          • E vorba de costuri nu de furnizor

            Comment


            • Trebuie sa existe concurenta, nu sunt singurii.

              Comment


              • Oglinzile la l2 se pliaza?
                Am văzut una cu oglinda pliata... Sau era... Rupta?

                Comment


                • Se pliază cu mâna, au un arc.

                  Comment


                  • Si la L1 se pliaza. La L2 mult mai usor fiind arcul mult mai moale.

                    Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                    Comment


                    • Atentie la readucerea oglinzilor in pozitia initiala, au tendinta sa sara brusc, se tine bine cu mana si se readuc incet la pozitie.

                      Comment


                      • normal ca se pliaza, cum sa nu se plieze?
                        laureate 1.5l, albastru marin

                        Comment


                        • Credeam ca nu se pliaza...
                          Deci și la l1? Pe bune?
                          Eu credeam ca ai un arc doar ca să nu se rupa dacă le atingi...bolovan, ce sa zic....

                          Comment


                          • Sunt si rezistente..Am pliat oglinda spre motor cu ajutorul unui stalp de beton si a rezistat eroic..[emoji1]
                            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                            Comment


                            • Si la voi cand dati de stropitoare pe parbriz de nefolosire nu iese din prima? Dau o data, nimic, a doua oara incet, a treia oara iese puternic (normal). Cateodata mai iese o bula de aer dupa ce nu mai dau.
                              Probabil e ceva normal pentru ca nu sta lichidul pe furtun pana in varf...

                              Comment


                              • Tine vasul mai plin

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google