Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ spik: mie imi place oglinda "de tractorist". De unde o ai, cat costa, cum ai prins-o, cat este campul vizual, te rog da-mi mai multe detalii, mai multe poze. Multumesc!

    Comment


    • Originally posted by FloNick View Post
      Care este "varsta" ta daca nu sunt prea indiscret sa te intreb.....
      Mda, ce sa mai spun?!
      Te surprinde sa spun ca varsta ta afisata este de 28 de ani?!

      Originally posted by ctropett View Post
      @ spik: mie imi place oglinda "de tractorist". De unde o ai, cat costa, cum ai prins-o, cat este campul vizual, te rog da-mi mai multe detalii, mai multe poze. Multumesc!
      Oglinda o am de prin 2000, primita de la un prieten.
      Campul vizual cuprinde si geamurile de la portierele spate...singurele "oprelisti" fiind stalpii spate.
      La o cautare pe net nu am gasit ceva asemanator.
      Last edited by spik; 14 February 2016, 16:03. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Originally posted by FloNick View Post
        Care este "varsta" ta daca nu sunt prea indiscret sa te intreb.....
        48. Scrie in descrierea userului

        Comment


        • Originally posted by Oti View Post
          Nu am desfacut acum, din amintire, grosimea este aprox 2mm. Am o poza pe undeva, la o fata de usa. Atat deocamdata, o dau jos dupa revizie, cred peste 3-4 luni, atunci o sa masor.

          trimis de pe mobil
          @epuru - poti masura grosimea confectionand un "L" din tabla (platband) Al, grosime 0.5mm, latime 4mm, lungime cat poti tine cu mana, il bagi intr-un loc convenabil, zona ferrstrei, marchezi cu un marker o linie, dupa masori cu ce ai la indemana. Sper sa ajute ideea.
          @spik - imi place oglinda, am avut una pe Matiz, ruseasca USSR, cu ceas afisaj "neon" - in spatele oglinzii, am spart-o, nu am mai gasit asa ceva.
          trimis de pe mobil
          Last edited by Oti; 14 February 2016, 16:23.
          „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

          Comment


          • Fotolii de masaj și o selecție contemporană de scaune elegante. eDepot vă oferă o plăcută diversitate coloristică de scaune de bucătarie, scaune de bar și de relaxare dar și de scaune de vizitatori.

            Lasand la o parte gusturile, oglinda practic largeste si "lumineaza" partea din spate a masinii.
            Pur si simplu ai o panorama cu luneta si geamurile laterale spate!
            Are si un neajuns destul de mare si anume acela ca nu poti rabata parasolarele pana la maxim, dar pentru o persoana cu inaltime medie nu este necesar.
            Totusi as vrea sa stiu cum se vede cu o oglinda concava ce am vazut-o pe net, dealtfel singura.
            Este mai scurta si mai lata.
            Last edited by spik; 14 February 2016, 21:08.

            Comment


            • Originally posted by spik View Post
              Mda, ce sa mai spun?!
              Te surprinde sa spun ca varsta ta afisata este de 28 de ani?!


              Oglinda o am de prin 2000, primita de la un prieten.
              Campul vizual cuprinde si geamurile de la portierele spate...singurele "oprelisti" fiind stalpii spate.
              La o cautare pe net nu am gasit ceva asemanator.
              Bre, eu doar te-am intrebat ce varsta ai,voiam sa "aud" de la tine, de citit pot si eu,sa-mi fie cu iertare, dar singurul lucru care ma surprinde este ca la varsta matale(48 conform profilului,si multi inainte) stii sa "navighezi" pe forumuri.Bravo este de aplaudat

              Comment


              • Nu este nimic complicat in a naviga pe net.
                Din pacate ultimii 25 de ani au produs mai multi "tractoristi" decat o juma' de secol de comunism!
                Scuze de off topic.
                PS Cand mai trec prin Brasov dau o bere!

                Comment


                • Că tot se vorbește de stingătoare:
                  -prindere sub scaunul șoferului (de la ruși) și un filmuleț interesant la 3.20 e acțiunea interesantă
                  Attached Files
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • t0rquemada: poti sa faci rost de cotele barelor transversale de pe steway? M-ar interesa sa stiu ce cote are sectiunea lor in special. Vreau sa imi fac un suport care sa stea cat mai fix
                    sigpic

                    Comment


                    • faine scaunele din ultima poza
                      Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                      Comment


                      • Oglinda aia te impiedica sa vezi semafoare daca esti primul si pe banda 1.
                        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                        Comment


                        • Eu nu inteleg, e plastic ... Nu ar trebui sa se sparga, nu e casant materialul ?
                          Attached Files

                          Comment


                          • Legat de oglinzile acelea de unghi mort, pe ebay.de apare varianta mult mai ok.

                            Comment


                            • E bun daca nu s-a spart, se incalzeste si-l faci ca nou.

                              trimis de pe mobil
                              „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                              Comment


                              • Asta poate fi si garantia ca este un produs de origine. Cele no name mai crapa.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google