Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pe maxytuning sunt 150 ron cu 17 ron transportul.Asta pentru cine mai doreste.Nu s comerciant,dar am gasit si pe site.ul asta acele protectii.
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • Doar pt L2 ph1, pt L2 ph2 nu avem soluție momentan.

      Comment


      • Pentru imbunatatirea aerodinamicii (mai ales in etajul inferior) prin montarea de: protectie punte, deflectoare roti fata si spate, protectie (scut) rezervor ...etc., cat de convenabile sunt montarea aparatorilor de noroi clasice?

        Comment


        • Originally posted by micutzu666 View Post
          Pe maxytuning sunt 150 ron cu 17 ron transportul.Asta pentru cine mai doreste.Nu s comerciant,dar am gasit si pe site.ul asta acele protectii.
          Au fost cateva comentarii legate de site-ul asta cum ca nu sunt prea promti, adica dureaza si 3 saptamani sa primesti marfa. Scrie ca o au dar de fapt nu o au.

          Comment


          • Tot ce-i posibil!Eu nu am comandat fiind benzinar.In 300 m am deja primele "urme" de caldura.
            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

            Comment


            • Dieselarele au incalzire cu rezistenta electrica, baga ceva caldura instant.
              E bun ca probabil se incalzeste motorul mai repede si lucreaza in regim mai ok.

              Comment


              • Montat astazi priza bricheta in portbagaj, pentru drumurile lungi sa ai o lada unde alimenta, priza legata direct pe baterie cu siguranta pe fir.
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • Știe cineva dacă putem să aducem lumină la butoanele de pe volan ?

                  Comment


                  • Chiar dacă demontezi capacele de la butoane să montezi un LED înăuntru, tu să te gândeşti cum ai putea să îl alimentezi să se aprindă ... ( ?? )

                    Comment


                    • Butoanele de pe volanul de Logan II ph1 sau ph2 au simbolurile + - O R vopsite, nu sunt transparente ca celelalte, deci iluminezi conturul nu simbolul.

                      De alimentat e simplu:
                      -modificată spira existentă are 6 fire și doar 4 pini - rusian style
                      -căutată spiră cu mai multe fire : Clio4/Captur cu PTT și/sau Kaptur, Lada Vesta
                      -modificată spira de pe mașină pe partea de claxon, claxon comandat pe minus via releu = un fir liber pentru poziții
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Chiar ş-aşa, foarte simplu, şi la urmă lipit cu superglu

                        Comment


                        • Nu trebuie un război, eu am întrebat
                          Deci este ceva mai complicat.

                          Comment


                          • Originally posted by vyp75 View Post
                            Montat astazi priza bricheta in portbagaj, pentru drumurile lungi sa ai o lada unde alimenta, priza legata direct pe baterie cu siguranta pe fir.
                            ai alimentat-o permanent sau prin contact? poze?

                            Comment


                            • Pai daca e direct pe baterie inseamna permanent, nu?
                              I have no special talent. I am only passionately curious.

                              Comment


                              • my bad, moment blond

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google