Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu am inteles ca niciun model Logan sau Sandero, nu mai au asa ceva.

    Comment


    • Eu am, masina e din aprilie. E drept ca la Sandero-ul dinainte masina nu avea din fabrica pentru motorul de 1.4 si apoi parca s-a scos si la 1.6.

      Oricum raspunsul de la vocea clientului a fost ca bara stabilizatoare nu afecteaza siguranta masinii.

      Comment


      • Originally posted by Ampt View Post
        Cine a spus că nu are bară stabilizatoare? Ultimele postări se refereau la lipsa conductelor de climatizare pentru locurile din spate, nicidecum la bara stabilizatoare.
        Eu am mentionat de bara stabilizatoare.

        Comment


        • Tu ai pe Laureate.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Originally posted by Archangel80 View Post
            Eu am inteles ca niciun model Logan sau Sandero, nu mai au asa ceva.
            eu am logan 2 si am bara stabilizatoare, stiam ca logan 1 PH2 nu au.
            laureate 1.5l, albastru marin

            Comment


            • Eu am. A fost scoasa intre anii 2008-2009, si apoi rebagata. Era prea barca. In discutia de pe topicul Logan 10 ani, care este inchis acum, asa am fost informat de posesori Logan 2, ca nu au bara stabilizatoare. Era si anormal sa o scoata. Dar nu inteleg de ce versiunea Acces nu are. Motorul e acelasi, caroseria aceeasi.

              Comment


              • Suspensia la Acces e alta. ("tărie" arcuri și amortizoare, greutatea totală a mașinii, gardă la sol etc)
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Originally posted by t0rquemada View Post
                  ...
                  Ce ne mai place să ne dăm cu părerea, apropo ralanti instabil la 1,6 16v mai are cineva(e un ots recent).
                  Hai ca am inteles apropo-ul, la mine relanti-ul e stabil, plus ca nu prea are cind sa mearga la relanti, mie imi trebuie sa mearga bine intre 3500-6000 rpm. Relanti mai putin dar am vazut ca sta stabil.

                  Comment


                  • Nu era vorba de tine, de obicei părerile/afirmațiile tale au ceva documentare în spate.
                    P.S. relanti sau ralanti/jenți sau jante
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • ImageUploadedByTapatalk1417010895.289657.jpgImageUploadedByTapatalk1417010914.136324.jpgImageUploadedByTapatalk1417010941.738329.jpg
                      Acestea sunt agatatorile.
                      Din câte știu mai întâi a apărut Dacia Logan și apoi a apărut bara stabilizatoare


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Ampt View Post
                        Nu a venit din fabrică echipat cu aşa ceva, mai ales că vorbim despre o motorizare Diesel?
                        NU
                        am vazut si eu cand am am montat husele pe scaunele fata .....surpriza ,economie



                        panselin4


                        mersi de informatii,sfat

                        cand ploua este teroare la mcv cu luneta imediat e praf de tot mozolu de pe jos
                        Last edited by bobbyred; 26 November 2014, 18:00.
                        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                        Comment


                        • stoicanu, faine agatatorile din portbagaj, chiar utile- o intrebare, a trebuit sa dai dai gauri in tabla, adica sunt prinse cu suruburi?

                          aris 86- la ce varianta de iluminat torpedoul te gandesti? intreb pentru ca si eu am in plan, si nu m am hotarat

                          bobbyred- imi dau seama ca la mcv este mai rau decat la berlina fara aparatori de noroi, vei vedea ca nu se va mai murdari asa de rau masina, cu ele montate
                          Last edited by panselin4; 26 November 2014, 20:00.

                          Comment


                          • e JALE fara ele, cel putin la mine asta este senzatia venind dupa Berlina pe Mcv ...
                            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                            Comment


                            • Am dat gaura in tabla
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by panselin4 View Post

                                aris 86- la ce varianta de iluminat torpedoul te gandesti? intreb pentru ca si eu am in plan, si nu m am hotarat
                                Ceva asemanator cu ce a facut GFN la loganul lui, urmeaza sa pun si eu azi, leduri alimentate de pe pozitii/radio.

                                Apropo, cei care ati pus tubulatura aer spate, am observat ca ati pus si niste buretei. De unde ati facut rost de ei?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google