Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cotiera postata de torq seamana foarte mult cu Armster 2, pe care a avut-o cineva de pe forum si a returnat-o pe motiv ca era instabila si parea ca cedeaza in orice moment. In plus, e si inestetica, din punctul meu de vedere - ma refer la partea care vine prinsa de tunelul median.

    Comment


    • Torque,un pret pt cotiera aia avem? Mersi
      Rulez pe Logan 2 1.5 Dci si Stepway 2 1.5 dci

      Comment


      • Pentru 8201533390 cam 87,74e+tva la data de 01.04.2015
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Originally posted by t0rquemada View Post
          E fragila, aia veche are armătură metalică nu de plastic
          Deci primul model de cotiera are armatura metalica, iar modelul nou are armatura de plastic?
          Multumesc ari86 si dadan pt feedback

          Comment


          • Da.
            Detalii despre cea veche in topicul cotiera logan ii post#52.
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Si o poza cei drept mica cu noul model de cotiera in realitate.
              Attached Files

              Comment


              • din ce inteleg, primele 3 poze sunt cu noua cotiera de logan 2, iar poza 4 este cu primul model de cotiera pt logan 2
                pozele sunt luate de pe forum
                Attached Files

                Comment


                • Corect, dar aia nouă tot fragilă e, asta ca să nu amintesc și de cei cu butoane pentru geamurile spate.
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Am vazut - live- o cotiera, model nou, pentru logan 2. Chiar daca are spatiul de depozitare mai mare si este mai eleganta nu se compara, ca rezistenta, cu cea originala. Eu o am pe cea originala (poza 4 de mai sus ) de mai bine de un an si ... nicio problema. M-am ingramadit in ea, fiumio s-a urcat cu picioarele pe ea etc etc ... coafura rezita, cu brio
                    sigpic
                    This is My Ride!
                    !Visit and enjoy!

                    Comment


                    • Azi am achizitionat o cotiera originala de logan 2 k cea din poza 4 pt un coleg de pe forum si partea aceea din mijloc este din alt material,mai moale k si cea din primele poze,in rest este la fel.

                      Comment


                      • cum pot pune poze aici ca nu reusec....

                        Comment


                        • Sub spaţiul în care scrii mesajul, există un mic dreptunghi intitulat "Gestiunea Ataşamentelor". Click pe el şi după aceea totul este mai mult decât intuitiv.
                          Baftă!

                          Comment


                          • Dupa editare post, clic pe "Go Advanced", apoi clic pe atasament...se deschide Gestiunea Atasamentelor, cauti in computer ce vrei sa postezi, incarci si...gata.
                            OFF.
                            Nu e tocmai topicul, dar hai sa facem o exceptie, poate ajuta si pe altii.
                            Attached Files
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • nu uita sa modifici rezolutia pozelor.........
                              Attached Files
                              „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                              Comment


                              • multumesc pentru datalii...urmesa sa revin cu pozele loganului dci75cp de export

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google