Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ionyk013: Un Jurnal de Bord ar fi binevenit.

    Comment


    • asa arada la loganul meu export

      .......................
      Attached Files
      Last edited by 77sky; 13 April 2015, 23:26. Reason: asa arata la logan export

      Comment


      • Din ce se observă în poze, practic este prinsă doar între scaune.
        Oare va rezista în timp?

        Comment


        • Da, e prinsa de scheletul metalic al scaunului sofer
          Last edited by 77sky; 13 April 2015, 23:25.

          Comment


          • @ionyk013
            In primul rand felicitari de achizitie si la cat mai multe drumuri fara probleme.

            In al doile rand ... no offence ... aici suntem pe un topic de inbunatatiri unde tu ne prezint loganul de export din care pui patru poze (una cu susu'n jos - da nu mai conteaza ) cu o cotiera prinsa de scaunul soferului. Deci, fara suparare, care este inbunatatirea??
            Asa cum zice si Florin (Ampt) mai sus; iti recomandam un topic dedicat pe my ride. Sunt convis ca va avea multe vizualizari.
            Bafta
            sigpic
            This is My Ride!
            !Visit and enjoy!

            Comment


            • pentru unii poate sa fie o imbunatatire sau o idee de cum se poate face.......daca se poate aftermarket de ce sa nu fie o imbunatatire, oare rezista?
              „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

              Comment


              • Originally posted by M.FLORIN View Post
                @ionyk013
                In primul rand felicitari de achizitie si la cat mai multe drumuri fara probleme.

                In al doile rand ... no offence ... aici suntem pe un topic de inbunatatiri unde tu ne prezint loganul de export din care pui patru poze (una cu susu'n jos - da nu mai conteaza ) cu o cotiera prinsa de scaunul soferului. Deci, fara suparare, care este inbunatatirea??
                Asa cum zice si Florin (Ampt) mai sus; iti recomandam un topic dedicat pe my ride. Sunt convis ca va avea multe vizualizari.
                Bafta
                da loganul laureat cu dotari stadard si dupa am comandat ceva acesori disponibile la berlina la garaju de unde am luato

                Comment


                • asta sunt citeva inbunatatiri care lea ales

                  .................................................. ...........
                  Attached Files
                  Last edited by 77sky; 13 April 2015, 23:25.

                  Comment


                  • asta sunt citeva inbunatatiri care lea ales

                    Ziua nu au intensitate, noaptea arata bine.
                    Attached Files
                    Last edited by 77sky; 13 April 2015, 23:25.

                    Comment


                    • Felicitari de achizitie,
                      Nu are spatiu de depozitare cotiera???

                      Paste fericit ! La toata lumea
                      Last edited by nelu_71; 12 April 2015, 10:12.

                      Comment


                      • Originally posted by Oti View Post
                        pentru unii poate sa fie o imbunatatire sau o idee de cum se poate face.......daca se poate aftermarket de ce sa nu fie o imbunatatire, oare rezista?
                        Da. Este si asta o idee. Doar ca ... e cam indrazneata. Stiu ca rusii au facut ceva asemanator pe un logan 1. Oricum sunt curios - sigur ne ajuta T0rque - cat costa o cotiera de genul asta si eventual cam ce presupune montajul acesteia; mai mult ca sigur ca e disponibila cu tot cu scaun .

                        Originally posted by ionyk013 View Post
                        [ATTACH]499613[/ATTACH]

                        [ATTACH]499614[/ATTACH] ziua nu au intesitate noaptea arata bine
                        Doar un sfat ... incearca sa atasezi pozele in varianta "normala" a lor. Respectiv incearca sa le editezi inainte de a le incarca - incearca cu rotate etc.
                        Pragurile iluminate nu sunt neaparat o imbunatatire ... poate mai de graba un accesoriu.
                        Eu am o alta curiozitate; instinctorul a fost amplasat de fabrica in acel loc? Mi se pare o idee foarte buna de a-l amplasa acolo si a avea acces instant la el.
                        Last edited by M.FLORIN; 12 April 2015, 10:36. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic
                        This is My Ride!
                        !Visit and enjoy!

                        Comment


                        • Florin, aici atasat ai instructiunile de montare pentru instinctor.

                          Comment


                          • Da. Merci. Stiu acel .pdf, eu intrebam daca a fost montat de fabrica sau de reprezentanta etc.
                            @ionyk013 - o poza cu interiorul capacului portbagajului se poate?
                            Merci.
                            sigpic
                            This is My Ride!
                            !Visit and enjoy!

                            Comment


                            • In primul rand e extinctor, adica nu asa: http://dexonline.ro/definitie/instinctor.

                              Eu l-am prins de cric, cu doua curele ratrape: http://www.decathlon.ro/cureluse-pen...d_8171436.html

                              Comment


                              • vreau sa bag niste LED-uri, si m-am uitat un pic pe acolo, am zis sa pun poze acuma, poate le foloseste t0rque la "coduri piese....." sunt consumabile in caz de pocneala........
                                Attached Files
                                Last edited by Oti; 12 April 2015, 20:34.
                                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google