Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Le trec pe numele tau Stoicane
    My Ride sigpic

    Comment


    • Direct fara ezitare
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Madutzu25 View Post
        Eu am eibach pe L2, sunt multumit de rezultatele obtinute. Poate in viitor o sa trec pe h&r + amortizoare sport
        dupa mine, unul dintre cei care stie ce vorbeste este design, si a zis ca cea mai buna combinatie este cea intre arcuri H&R si amortizoare stock scurtate si intarite cu 20%. el zice ca a avut bilstein8 si otelul e prea moale, se indoaie imediat. eu deocamdata am amortizoare stock si sunt foarte multumit. am mers 40 de mii km cu arcuri sport, si amortizoarele stock n-au nicio problema. nu sunt duse, nu sunt curse... nimic.

        Originally posted by Remus77 View Post
        Arata f bine. Ma asteptam la H&R sa fie mai joasa dar e ok garda. Multumesc de info si poza!
        si acolo inca ar putea fi garda putin mai mica decat e in realitate fiindca e cu doua roti pe trotuar. si au am fost reticent, ii innebunisem pe toti cu intrebarile. acum n-as mai reveni la stock.
        Last edited by B997NDL; 25 February 2015, 16:00. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Sa inteleg ca telescoapele stock cu arcuri H&R bat in mers? Adica ajung la balans mai mare la capat de cursa? Ca daca nu, atunci cred ca scurtarea lor e prea mare bataie de cap.

          Comment


          • Eu am incarcat masina cu 500 kg in portbagaj si pe bancheta din spate si cursa amortizorului era destul de mare.



            Sent from my iPhone using Tapatalk
            sigpic

            Comment


            • Multumesc stoicanu!

              Comment


              • am promis ca revin cu poze cu suportul de ochelari montat, lumina cu senzor de miscare in torpedou, plus azi am cumparat protectie de cauciuc pt zona mediana de la picioarele pasagerilor din spate
                Attached Files

                Comment


                • De unde ai luat pasajul median?
                  My ride

                  Comment


                  • Din targul vitan, este cea de la logan 1,se potriveste perfect
                    Mai aveau unele universale, mai ieftine,dar erau prea inguste si nu acopereau bine
                    Au acolo si mocheta la metru patrat, de care voi cumpara pt a pune pe tabla goala din portbagaj, inclusiv capota portbagaj, doar trebuie taiata si asezata cum trebuie, inclusiv fonomin se poate monta
                    Last edited by panselin4; 3 March 2015, 00:16.

                    Comment


                    • Tubulatura pentru aeroterma, cele care orienteaza caldura spre locurile din spate, unde se pot gasi de cumparat? Am intrebat la reprezentanta si au spus ca sunt 96lei buc.

                      Comment


                      • 96 ron si are tot ce iti trebuie.
                        Mai ieftin nu stiu daca ai sa gasesti
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by OldMann View Post
                          Tubulatura pentru aeroterma, cele care orienteaza caldura spre locurile din spate, unde se pot gasi de cumparat? Am intrebat la reprezentanta si au spus ca sunt 96lei buc.
                          Gasesti si aici pe forum. Cauta pe bursa la userul cosmin_uau.
                          sigpic
                          This is My Ride!
                          !Visit and enjoy!

                          Comment


                          • Originally posted by stoicanu View Post
                            96 ron si are tot ce iti trebuie.
                            Mai ieftin nu stiu daca ai sa gasesti
                            adica aproape 200 lei setul...pretul este pentru o "conducta"


                            Multumesc.

                            Comment


                            • Eu am cumparat de la reprezentanta cu 110 ron setul (2 conducte).

                              Comment


                              • Eu am sunat joi la reprezentanta din Cluj si o conducta era 72 lei.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google