Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pret? As fi si eu interesat.

    Si-a activat HSA cineva din Timisoara?
    Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

    Comment


    • am cumparat un asemenea suport de la reprezentanta dacia din militari acum un an jumatate cu vreo 15 lei, plus un suport negru de montat pe sub mocheta, si acela tot vreo 15 lei - asta pentru loganul anterior
      tin minte ca am facut comanda, si l am ridicat peste cateva zile
      acum am cumparat doar suportul gri, (de cel negru nu mai este nevoie), cu 30 de lei din targul vitan, era in folie cu codul de dacia-renault pe folie, se vede ca nu a mai fost montat,ca este nou
      il voi monta precum alti colegi de pe forum, voi reveni cu poze

      Comment


      • Am inteles. Foarte ok pretul. Ma asteptam la o suma din aia fabuloasa pentru un suport banal.

        Am gasit pe forum acesta doua ghiduri. Mai exista si altele? Eventual chiar pentru Logan/Sandero 2?

        Last edited by epuru; 1 February 2015, 19:09.
        Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

        Comment


        • http://www.*********.ro/Montare-supo...l#entry2568584

          mai este o prezentare, eu ceva de genul voi incerca sa fac la montaj
          sper ca nu este vreo problema ca am pus acel link de la alt forum

          apropo de locatia acelui suport de ochelari, am mai vazut la o marca auto un suport de ochelari,tot in locul manerului de la sofer, dar din fabrica montat, si arata foarte ok
          Last edited by panselin4; 1 February 2015, 21:49.

          Comment


          • Originally posted by epuru View Post
            Pret? As fi si eu interesat.

            Si-a activat HSA cineva din Timisoara?
            Sunt si eu interesat...
            RTFM

            Comment


            • Din pacate nu am auzit pe la noi prin oras sa faca cineva activari de HSA, dar nici nu pot sa zic ca m-am interesat prea tare.
              Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

              Comment


              • Daca ai relatii la un dealer Dacia se poate face.


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                sigpic

                Comment


                • User-ul respectiv are o gramada de tutoriale interesante ...nu fac reclama
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment


                  • Salutare.Am incercat azi sa activez CdB la echiparea Ambiance cu un CanClip v142.Nu a mers deloc. Rog colegii binevoitori sa ma ajute cu un sfat (sau mai multe!!!).Multumesc.

                    Comment


                    • Tu ai încercat sau un "baiat" cu clip? HSA a mers?

                      Depinde de versiune și de calitatea sondei.
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Nu am incercat eu,un prieten care se pricepe bine si are tot ce-i trebuie.

                        Comment


                        • Originally posted by Marian SLZ View Post
                          Salutare.Am incercat azi sa activez CdB la echiparea Ambiance cu un CanClip v142.Nu a mers deloc. Rog colegii binevoitori sa ma ajute cu un sfat (sau mai multe!!!).Multumesc.

                          Update de la v142 la versiunea 143

                          Comment


                          • Originally posted by Crs. Sandel View Post
                            Update de la v142 la versiunea 143
                            Incercam maine cu v143 sau v144,poate reusim.Multumesc de sfat.Revin maine cu noutati,eventual si foto.

                            Comment


                            • "Baiatul" știe, ne-am conversat și a fost pus în temă.
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Originally posted by t0rquemada View Post
                                "Baiatul" știe, ne-am conversat și a fost pus în temă.
                                Multumesc de ajutor torq.Cand ai drum prin Focsani dau un vin veritabil,bun si vechi.
                                Last edited by Marian SLZ; 3 February 2015, 15:36.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google