Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intre 390-490 lei Galss Tuning in brasov pentru MCV.

    Sunt 70% ptr folie si 30% ptr jaluzele.

    Comment


    • Perdelele nu au randamentul foliei cu filtru UV. Eu as merge 100% pe folie.
      I have no special talent. I am only passionately curious.

      Comment


      • Eu am asa ceva... e ok...chiar poti da jos si geamul...cam jumatate in mers daca vrei... le gasesti la 100 prin Vitan
        PS: la culoare masinii pe care o am e ok... Brun Tourmaline...
        Attached Files
        Last edited by McDan; 15 May 2018, 12:19.

        Comment


        • pai la astea le ziceam perdelute

          Comment


          • Urate tare..mai bine fara, parerea mea.
            Macar de ar fi fost ceva in genul Megane, retractabile, dar asa nu e profi sa mergi cu panza aceea in geam..

            Comment


            • Eu astfel de perdelite am si sunt foarte bune
              În spate este răcoare si umbra , chiar isi fac treaba, sa vad cum sunt pt bebe care vine în curând cum vor fi
              Se vede si in poze, diferenta de vizibilitate , între fata si spate
              În spate nu se vedeai nimic
              Attached Files

              Comment


              • Nu se compară perdelele cu folia, am avut perdele la loganul vechi, e diferenţă mare.

                Comment


                • Mda, cred ca m-am decis si eu sa merg pe folie. Nu stiu insa ce transparenta sa aleg....

                  Comment


                  • Sebi, mergi pe 5 %..e legal si dupa ceva timp vei veni sa ne spui ca nu regreti..

                    Ca sa fii impacat cu sine, mergi la firma de foliere si roaga-i sa intri intr-o masina sa iti mai faci o parere.
                    Last edited by vali2008; 16 May 2018, 21:23. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • sebibv: imprumuta o masina de la un pretin. mergi cu ea si ziua si noaptea. si mai ales incearca s-o parchezi, noaptea, pe toate partile.

                      Comment


                      • Si eu zic sa mergi pe 5%, la fel am si eu si e super chiar si noaptea, nu ma deranjeaza faza lunga de la cel din spate. Un plus este ca fetita doarme foarte bine ziua in spate, in scaun bineinteles.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Da, adevarul e ca am trecut de la scoica la scaun auto....
                          Scoica avea si parasolar...iar scaunul nu. Am perdelute de-alea cu ventuza in geam dar sunt cam degeaba.

                          La parcare de regula folosesc oglinzile, senzorii si camera. Daca as stii sigur ca ploua sambata mi-as face programare...insa nu as vrea sa ratez o tura cu bicla pana in Poiana Brasov.

                          Deci voi ziceti sa merg pe maxim ...ok, o sa tin cont. Multumesc.

                          Comment


                          • Originally posted by sebibv View Post
                            Mda, cred ca m-am decis si eu sa merg pe folie. Nu stiu insa ce transparenta sa aleg....
                            Am laterale spate -la opacitate maximă, luneta urătorul grad de opacitate ( pusesem şi acolo maxim dar le-am dat jos fiindcă noaptea sau în pasaje nu vezi bine ce-i în spate, lumini slabe de biciclişti..etc).
                            Laterale faţă nu sunt sigur probabil transparente sau cel mai mic grad de opacitate ca să nu ies din norme

                            Comment


                            • Asta e o idee buna: sa pun usor mai deschis în spate...

                              Comment


                              • ( pusesem şi acolo maxim dar le-am dat jos fiindcă noaptea sau în pasaje nu vezi bine ce-i în spate, lumini slabe de biciclişti..etc).
                                [/QUOTE]


                                Exact asta am mai auzit ca este una dintre probleme cu folia prea închisă , scade vizibilitatea, în special noaptea , în pasaje , biciclisti cu lumini slabe ,etc. cum zice colegul, si poate duce la situații neplăcute în trafic.
                                O altă situație este pentru ceilalti participanti în trafic, - un șofer care vrea să manevreze pe lângă masina noastră nu va avea vizibilitate asa de buna datorită foliilor maxim de închise, sigur v ati intalnit cu astfel de situații si este neplacut

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google