Accident Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A iesit relativ OK , oricum ca inainte nu va mai fi niciodata.Bucura-te de ea in continuare , fa cati mai multi km si asta e, gandeste-te ca putea fi mai rau.
    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

    Comment


    • din poze pare ca e reparata pe intuneric... la banii aia nu e deloc bine.

      Comment


      • Poti sa montezi usor si farurile de ceata, mai ales ca vin decupate, decat sa dai jos acele plastice si sa pui proiectoarele.

        Comment


        • Plus instalatie proiectoare (mica) + maneta
          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

          Comment


          • El a avut cu proiectoare din fabrica, dar a renuntat cand a cumparat bara.

            Comment


            • Ok, nu am citit toata descrierea ....Scuze !

              Sunt curios daca instalatia mica este inca acolo,dupa reparatie !
              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

              Comment


              • intre timp am luat si ce era stricat la proiectoare.o sa le monteza cand am timp.is curios daca reusesc sa le montez fara sa mai dau bara jos,stiu ca bara in partea de dedesubt are niste <capete de bara>le as indeparta doar pe alea si as incerca sa le pun pe acolo,daca e posibil

                Comment


                • La revizie, a dat scutul jos. Gaura ramasa intre bara si restul masinii era destul de mare. Cu abilitati de chinez nervos ar fi posibil sa montezi proiectoarele fara sa dai bara jos, mai ales daca apelezi si la tehnici de contorsionare.
                  „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                  Comment


                  • https://www.youtube.com/watch?v=0Rcl6clLMew ma refer la asa ceva

                    Comment


                    • Da , stiu tutorialul. La noi se mai poate desface suplimentar un plastic ce face legatura dintre scut si bara. Astfel ramane un spatiu mare, cat sa intre mana intre bara si radiator. Nu am facut operatiunea, inca, o sa fie nevoie pentru manevrarea sculelor.
                      „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                      Comment


                      • Pe stanga e spatiu destul sa umbli la proiector, pe dreapta e cam inghesuit, la cele cu AC.

                        Comment


                        • Asa e, mai poti face si o belea la radiator. Pana la urma cum faci? Decupezi gaura, montezi proiectorul....nu este nevoie de ornament? Parca peste proiector vine si un ornament. Ala cum se prinde? Sau este un ansamblu proiector+ornament, parca asa am vazut la un pdf dat de t0rque.....
                          „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                          Comment


                          • gaura este predecupata.aici nu ar fi o problema.
                            sistemul de prindere este insa unu ciudat.practic bara are niste aripi din plastic perpendiculare pe bara iar acele aripi ar trebui sa intre in niste fante care sunt pe ansamblu proiector.ca si siguranta, de fabrica, erau niste inele de otel care erau trecute prin acele aripi si fante.evident ca eu nu le am ,deci tre sa ma gandesc la altceva
                            Cat despre ornamente,is greu de pus,ca tre sa fac niste fante pe bara,si ma lipsesc de ele

                            Comment


                            • Cum de nu ai pus bara cu decuparile pentru proiectoare?Era cu mult mai scumpa fata de cea standard?
                              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                              Comment


                              • Probabil ca luate de noi, au același preț da eu am luat sh. Iar asta arata cel mai bine, plus ca era curata nevopsita, și am considerat ca una blank o sa fie vopsita mai bine decat una cu vopsea Veche

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google