Grindina Din Petrosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am sunat la service azi. O sa fie gata pe la mijlocul saptamanii viitoare. Am sa va spun atunci ce a iesit.
    Prowd of my new wheels!

    Comment


    • S,i nu esti curios? De ce nu faci o vizita surpriza? Se vezi si tu fluxul tehnologic. Poate faci niste poze, asa de "chichi".
      „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

      Comment


      • dintr-un motiv foarte intemeiat: ~100 km. eu sunt din petrosani, service-ul este in deva
        Prowd of my new wheels!

        Comment


        • In cazul asta n-ai cum sa stii ca au ciocanit-o si chituit-o cum se bucura unii pe aici.

          via Tapatalk

          Comment


          • terminati, va rog, cu ironiile astea ieftine, pana nu degenereaza si se lasa cu "vacante"
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • Originally posted by AlexPetro View Post
              ...s-a lovit cineva de imposibilitatea accesarii "urmareste reparatia" din my.dacia?
              Ai reusit pana la urma sa accesezi?


              via Tapatalk

              Comment


              • Nu avem nici un coleg din Deva, cu treaba prin service? Poate da o mana de ajutor, eventual pune si o vorba "de omenie". Pacat ca service-urile nu dau "live" pe net ce se intampla in "atelier" cu masina, astfel clienti urmaresc reparatia de unde sunt, fara sa mai fie stresati.
                Last edited by Oti; 15 July 2016, 22:20.
                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                Comment


                • Pacat ca service-urile nu dau "live" pe net ce se intampla in "atelier" cu masina, astfel clienti urmaresc reparatia de unde sunt, fara sa mai fie stresati.

                  As vrea sa ii urmaresc si eu live la locul de munca pe aia de au idei din astea.
                  Faptul ca va duceti masina la reprata undeva nu va da dreptul la orice pe lumea asta. Daca nu puteti dormi de grija unei table, reparati-o voi acasa.
                  Last edited by mr.K; 16 July 2016, 16:25.

                  Comment


                  • Cand iti vei lua si talica masina... expresia ”Faptul ca va duceti masina la reprata undeva...” se va schimba in ”Faptul ca NE DUCEM masina la reprata undeva...”
                    Pana atunci eu zic sa lasi frustrarile si sa lasi omu” sa isi rezolve problemele cum stie el mai bine. Banii sunt ai lui!
                    sigpic

                    Comment


                    • Eu MASINA am, tu trebuie sa-ti cumperi, asa ca nu te ingrijora de frustrarile altora, vezi de ale tale.

                      Plus ca nu sesizezi subiectul discutiei in mod corect, nu m-am adresat nici tie...
                      Lasa atacurile la persoana si vezi-ti de contabilitatea ta sau de carausia cu Germania.
                      Salam aleikum!
                      Last edited by mr.K; 16 July 2016, 16:58.

                      Comment


                      • Care e thread-ul in care ti-ai prezentat masina? Sunt tare curios! Prin masina a se intelege autoturism, nu masini electrocasnice.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sa-mi arati in regulament unde scrie ca e obligatoriu sa-mi prezint masina.

                          Sunt tare curios!
                          Ai sa mori repede!

                          Prin masina a se intelege autoturism, nu masini electrocasnice.
                          Greu, dar te-ai prins.
                          Last edited by mr.K; 16 July 2016, 17:11.

                          Comment


                          • Originally posted by mr.K View Post
                            ... tu trebuie sa-ti cumperi, asa ca nu te ingrijora de frustrarile altora, vezi de ale tale...,vezi-ti de contabilitatea ta sau de carausia cu Germania...
                            M-am conformat! Masina mi-am luat, carlig i-am pus,... Merci de grija! Transportul, cu acte, nu se numește cărăușie. Sper ca în cel mai scurt timp sa îmi ajute Doamne-Doamne sa fac "carausie" cu un autocar.
                            Attached Files
                            Last edited by MihaiiahiM; 16 July 2016, 17:21.
                            sigpic

                            Comment


                            • Transportul, cu acte, nu se numește cărăușie
                              Ce transport extern, cu acte, faci tu cu Loganul? O fi el numit si frigider, autobuz, dar licenta de transport extern inca nu se poate elibera.

                              Tin sa iti atrag atentia ca iti prezinti "bolizii" unde nu trebuie.
                              Fa-o pe un thread dedicat, unde eu nu o sa intru, am alergie la masinile albe.
                              Daca stateai si tu in Petosani, aveai ce prezenta on topic.
                              Last edited by mr.K; 16 July 2016, 17:31.

                              Comment


                              • Inca o data repet "nu mai puneti gaz pe foc".nu mai "alimentati" trolli .ignoratii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google