Dacia Logan 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se pare că noul Logan va putea fi comandat din februarie anul viitor.

    Comment


    • Nu țin cu lupul, dar nătărăul ăla dintre volan și scaun trebuia să pună schimbătorul de viteze in modul ,,L - low,, al cutiei CVT, la urcare pe serpentine!

      Comment


      • Pe Lolek si Bolek astia i-am mai vazut si cu noul Sandero Stepway, se stie cat de "meseriasi" sunt.
        (dar la fel de adevarat este ca utilizarea corecta a unei masini cu o astfel de transmisie necesita putina "obisnuinta", se comporta diferit fata de celelalte "automate", spun asta din experienta)


        PS: Mi-a placut mult semnatura unui user (pentru care am toata stima): ” Dacia Logan MCV.... Masina are un tacanit....este intre scaun si volan.”
        Last edited by Gil26; 24 December 2020, 14:07.

        Comment


        • Cand cei vizati nu au posibilitate de replica este usor s-o facem pe grozavii . Dar daca am fi fata in fata cu ei ? Ascunsi "dupa fusta mamei" ne putem permite multe .

          Comment


          • @ georgstelsib , ca de obicei incerci si tu ceva dar nu prea poti...
            Iar tu tot ascuns "dupa fusta mamei" iti permiti toate jignirile si insultele in lipsa unor argumente (pe care nici nu le poti avea) in cam toate posturile tale, asa ca nu te mai da ”mare cocos”.

            PS: Si ceilalti doi de la ProTv au fost tare suparati in emisiunea trecuta ca multi le-au scris ca sunt cam "pe langa". Aproape toate ”filmuletele” astea cu noile modele Logan\Sandero3 au fost facute dupa un ”sablon” bazat pe un ”materialul subtirel” oferit de cei de la Dacia cu cateva ”floricele” in stilul fiecaruia si cam atat (”obiectivitatea” lor lasa cel putin de dorit). Iar asta este opinia multora dintre cei care le-au vizionat\urmarit "prezentarile".
            Last edited by Gil26; 24 December 2020, 18:08.

            Comment


            • Mai erau niște (v)blogheri uanăbi (e scris intenționat așa, că ăsta e nivelul lor) care ziceau uite are 2 senzori pe partea spate stânga, 2 pe partea spate dreapta și 2 pe mijlocul barei spate, deși era clar că aveau o mașină cu card și implicit și blindspot, lucrează după sablon sau nu dar trebuie să îi ducă capul că caute și alte informații nu numai să urmeze materialul primit.
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • [QUOTE=Gil26;n3657623]@ georgstelsib , ca de obicei incerci si tu ceva dar nu prea poti...
                Iar tu tot ascuns "dupa fusta mamei" iti permiti toate jignirile si insultele in lipsa unor argumente (pe care nici nu le poti avea) in cam toate posturile tale, asa ca nu te mai da ”mare cocos”.

                Daca ai fi fata in fata cu mine fizic , nu cred ca ai mai fi atat de curajos . S-ar putea sa fii acelasi "pisic" ca Ponta in fata lui Basescu iar dupa ce pleca se dadea leu paraleu pe la unele televiziuni.
                Pentru mine ramane un mister de ce te tolereaza moderatorii . As cita aici un proverb , dar este Craciunul.

                Comment


                • Nu fi chiar atat de sigur, te poti insela (tot ca deobicei). Iar cu "proverbele" mai usurel, incearca si tu macar de Craciun sa devii mai bun (desi se pare ca nici asta nu prea poti).

                  Sarbatori fericite si mai ales multa sanatate tuturor colegilor de forum!

                  Comment


                  • Crăciun fericit , tuturor, multa sanatate si fiti cu ochii in 4 la "berbecii " de pe strada, acum de sărbători. Ieri, in timp ce ma deplasăm linistit ,pe o stradă din Pitesti , am facut "cunostinta" cu un astfel de specimen, care ieșind dintr-o parcare, nu s-a asigurat deloc, intrând în plin in mine, dupa ce l-am claxonat îndelung , anticipandu-i intenția. Individul si-a cerut scuze, cu mențiunea că a mai lovit în acel loc si pe altul, cu ceva timp in urma. L-am iertat pt neacordarea de prioritate si am facut amiabilă, acum ramane sa trag de Euroins-ul lui , care e inchis in aceasta perioada, din cauza pandemiei, iar "dosarul "se depune online, asa ca răbdare și tutun. Multa sanatate si drumuri bune sa aveti!
                    - scuze pt off-topic -

                    Comment


                    • Trebuia sa mergi la Politie!

                      Comment


                      • Am zis sa nu fac rau de sărbători, ii lua permisul+ amenda babana , învățare de minte.

                        Comment


                        • Poate ca ii faceai un bine individului si altora (potentiale victime)!
                          Ai scris ca respectivul a recunoscut ca este a doua oara cand greseste.
                          Probabil prima "victima" l-a iertat.
                          A urmat alex1ioan care tot iertator a fost.
                          Sunt sanse sa urmeze altcineva, posibil un pieton.

                          Comment


                          • N-am vrut sa-l "judec" eu, e Cineva mult mai mare, care se ocupă cu asta.

                            Comment


                            • Felicitari ! Cine stie ce era in mintea si in sufletul omului . Si tu ai gresit si eu am gresit si ... noi toti am gresit . Nu cred ca este bine sa facem pe "leii" cand un om este deja lovit ( de soarta , de ghinion, etc ).

                              Comment


                              • Iar de sarbatori incercam sa iertam greselile altora, sa ne bucuram impreuna cu cei dragi (desigur atat cat se poate acum) si sa ne dorim ca anul ce vine sa fie unul mai bun (si mai ales ”sanatos”).
                                Pana la urma totul e bine cand se termina cu bine (iar amiabila facuta cred ca a fost un gest de iertare ingaduinta si intelegere al colegului, pe care il apreciez si respect).

                                Apoi desigur ca putem discuta\testa sanatosi si cele bune si cele rele ale noilor modele Logan\SanderoIII.
                                Toate cele bune!
                                Last edited by Gil26; 25 December 2020, 18:44.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google