Logan III - Comanda și Termen de Livrare

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Salut,

    Cu banii jos sau leasing?

    Se poate beneficia de pachetul 5 ani fara griji si fara leasing?

    Comment


    • #17
      Duminica, 31 ianuarie am vazut in trafic primul Logan 3, in Bucuresti, nivel de echipare Comfort, culoare gris highland.

      Primele Dacii din noua generatie le-am vazut pe trailer in Buzau, in decembrie 2020.

      Comment


      • #18
        Am fost anunțat de agentul de vânzări că s-a alocat seria de caroserie și data de livrare este 05.03, acum rămâne doar să dea drumul la programul Rabla.

        Comment


        • #19
          S-a amanat termenul de livrare, programarea de fabricatie din 18.02. s-a mutat pe 08.03. am inteles ca din cauza lipsei unor componente,

          Comment


          • #20
            Am dat si eu comanda de un Logan Essential TCE90. Pe data de 04.02.2021. Am platit avans de 5%. Fara programul rabla. Inca nu m-au anuntat cand fac livrarea.

            Comment


            • #21
              Ce culoare ai ales? Ai luat si Media Display?

              Comment


              • #22
                Agentul de vanzari mi-a spus ca intre 22 si 25 februarie e livrarea. Acum nu stiu ce o sa fie cu criza asta de cipuri. Am luat culoarea alba. Fara Media display. Nu sunt incantat de GPS -ul de pe Dacia. Am un Garmin cu actualizare lunara si sunt foarte multumit. Voi folosi aplicatia de pe telefon de la Dacia - Dacia Media Control. Daca voi simti nevoia.

                Comment


                • #23
                  Radioul poate merge fara sa fi atasat un smartphone cu aplicatia Dacia in bord, folosind selectorul din spatele volanului ?

                  Comment


                  • #24
                    Da

                    obs. nivelul de echipare Acces nu are radio

                    Comment


                    • #25
                      Am comandat si eu modelul Logan, versiunea pe GPL. Termenul estimat de livrare este finalul lui mai.

                      Comment


                      • #26
                        Ce nivel de echipare, culoare si optionale ai ales?

                        Comment


                        • #27
                          Echiparea Confort, albastra, cu aproape toate optionalele, mai putin pachetul de 100 de eur de harti, care mi s-a parut inutil. 14200 pretul final in care intra obligatoriu adaugat de Dacia pachetul legislativ si presuri de cauciuc pt interior. 100 eur reducere de la delear plus rabla care se va scadea cand va fi disponibil programul.

                          Mi-as fi dorit si scaunele fata incalzite, dar nu mai puteam astepta cateva luni, pana cand o se poata comanda si asta. Aveam nevoie acum sa cumpar o masina, avand in vedere si termenul mare de livrare.
                          Last edited by 77sky; 19 February 2021, 20:07.

                          Comment


                          • #28
                            Azi am fost si eu la dealer.Tu spui ca scaunele incalzite vor aparea in viitor ca optional?Consilierul nu a amintit nimic de asta.Aa,se poate comanda cu trapa?
                            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                            Comment


                            • #29
                              Deocamdata fara trapa si fara scaune fata incalzite. Probabil din aprilie se vor putea comanda.

                              marian212 Posibil ca in viitor termenul de livrare sa se reduca. Oricum cine cumpara prin programul rabla trebuie sa astepte inceperea campaniei chiar daca masina este livrata la dealer.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by micutzu666 View Post
                                Azi am fost si eu la dealer.Tu spui ca scaunele incalzite vor aparea in viitor ca optional?Consilierul nu a amintit nimic de asta.Aa,se poate comanda cu trapa?
                                Trapa nu se poate comanda inca. Vor aparea putin mai tarziu, cu mentiunea ca trapa doar pe Sandero Stepway (nu stiu daca si Sandero normal, Logan clar nu).
                                Va aparea si un motor de 1.0 si 110-115 cai, si am inteles ca si mild hibrid de pe Clio.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google