Logan III - Comanda și Termen de Livrare

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De 3 luni tot o lună jumate am de așteptat.

    Comment


    • Cert e ca nu ai alternativa in banii aia. Si pe mine tot vreo 11.500 ma costa (cu rabla) si oricat am cautat, n-am gasit alternativa. Pentru mine cel mai important e ca am motorizare bi-fuel. Restul de dotari doar intregesc cerintele. Daca acele mild hybrid ar fi insemnat ceva, poate ca ar fi fost atractive. Dar sunt o minciuna grosolana de marketing.
      Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
      Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

      Comment


      • Eu am primi ofertă personalizată pt Ford Puma, mai mi-ar trebuii cam 1000€, aș face rost, dar nu știu ce să fac... stă cam rău cu spațiul pe locurile spate+portbagaj mic. Poate dau mâine o fugă să o văd, dar totuși nu aș mai sta inca 3 luni până vine...
        You do not have permission to view this gallery.
        This gallery has 1 photos.

        Comment


        • tie iti place puma aia, ia-o ... mie mi se pare o mizerie ... bine, nici loganu nu mi se pare o miss bikini ...

          fiecare cu gusturile lui ... mhev iti da guvernu o roaba de bani, baga-te repede,cit este banu la buget ...

          Comment


          • Originally posted by playmaker831 View Post
            De 3 luni tot o lună jumate am de așteptat.
            Renunță la medianav și o vei avea în mai daca pui presiune pe ei. Oricum echipare confort are media display cu Android auto și Apple car play dar cu conexiune la cablu. Ai in minus 2 boxe(tweaterele de deasupra bordului) și conexiunea e pe cablu. Doar conexiunea pt android auto, că așa bluetoth ai.

            Comment


            • Am încercat să renunț la medianav dar au zis că in cazul ăsta se alocă altă serie și o să dureze mai mult.

              Comment


              • Suna la VOC și spune-ți off-ul acolo, fă un pic tam-tam, se schimba datele
                Last edited by 77sky; 23 April 2021, 19:28.

                Comment


                • Am sunat chiar azi,au zis să am răbdare că oricum până se perfectează actele cu rabla mai durează.

                  Comment


                  • Nu durează așa mult perfectarea actelor cu Rabla. Anul trecut am luat o mașină Dacia și de când s-a dat drumul la program până când am ridicat-o nu cred că a trecut o săptămână.

                    Comment


                    • Cam tot atat a durat si la mine, daca tin bine minte vreo 8-10 zile, reprezentantul de vanzari (un om de nota 10) s-a ocupat si de "rabla" (cea veche am dat-o cadou, de asta noua sunt foarte multumit deocamdata), de fapt tot procesul de achizitie, inclusiv predarea, s-a desfasurat perfect.

                      Comment


                      • Am fost sunat de agentul de vânzări să duc fiscalu și să plătesc voucherul,o să aștept să vină mașina, sper că al 3-lea termen să fie cu noroc.

                        Comment


                        • Eu am avut parte de o surpriza placuta, in schimb. Masina mea va fi gata pe 7 iulie, nu pe 23 iulie, cum spusese initial dealerul. Me happy.
                          Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                          Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                          Comment


                          • Eu am renunțat la Media nav, de fapt mi-a făcut o alta configurație astăzi și noul termen de livrare este 18 iunie. Rămâne de văzut dacă se mai schimba ceva.

                            Comment


                            • Originally posted by ursamajor View Post
                              Eu am avut parte de o surpriza placuta, in schimb. Masina mea va fi gata pe 7 iulie, nu pe 23 iulie, cum spusese initial dealerul. Me happy.
                              În sfârșit o veste bună...

                              Comment


                              • dai leafa pe citiva ani pe un cazan cu roate, te mai uiti acum la citeva zile intirziere, voi sunteti nu stiu cum sa va spun ... sa accepti fara medianav cea mai chestie din tot cazanu ,,,

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google