Logan III - Comanda și Termen de Livrare

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu cine te certi, puiule?
    Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
    Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

    Comment


    • Ar vrea cu mine dar nu îl iau în seamă, sau poate mă ajută el cu o alta rabla dacă pierd rabla așteptând media nav - ul ce poate ajunge în august sau septembrie.

      Comment


      • As fi vrut un 1.5 DCI pe Logan pentru unchiu' ca deh, el face naveta zilnic! Dar pacat ca au renuntat, mai ales ca era un motor tare fiabil.

        Comment


        • Exista 1.0 TCe GPL ca inlocuitor. Economic si cu (cam) aceleasi performante. Si fiabil, ca nu e nou.

          In conditiile ieftinirii motorinei, mai merita sa cumperi un GPL in 2020? Raspunsul in clipul urmator!
          Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
          Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

          Comment


          • După mai bine de două luni de la achitarea avansului eu am renunțat la comanda mea de Logan Confort CVT full. Nici acum nu se știe seria de sașiu și nici termenul de livrare. Azi am fost iar la reprezentanță și am luat una de pe stoc online cu CVT cu doar 3 dotări : climă automată, volan piele și senzori parcare spate. Am mai comandat și o cameră de mers înapoi originală ce o vor monta când ajunge mașina. O economie de doar 1100 euro față de varianta full. Timp de așteptare până la livrare maxim 2 săptămâni, în funcție de programarea la transport.
            Asta este...

            Comment


            • S-o stăpânești sănătos, fără incidente și las c-o "dotezi" tu, după plac și după aceea!

              Comment


              • Am dus și eu actele pt rabla, dar din păcate tocmai saptamana viitoare mi-a zis că le introduce...,nu știu de ce... Oricum sa uitat în sistem și pe 16 iunie iese din fabrică mașină, cam pe 23-25 iunie de va livra. Sper...

                Comment


                • cosmins2000 Ce culoare ai luat?

                  Comment


                  • Gris Moonstone

                    Comment


                    • Ai văzut în realitate cum arată Gris Moonstone?
                      Ai putut cumva să o compari cu Gris Highland?
                      Last edited by 77sky; 29 April 2021, 13:37.
                      Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

                      Comment


                      • Eu am luat alb. In afara de rosul de la Sandero Stepway, pe care l-as fi luat (la insistentele fiica-mii), celelalte culori metalizate sunt absolut câh. Asa ca raman la alb, la fel cum am avut toate masinile de pana acum.
                        Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                        Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                        Comment


                        • Gris Moonstone, este culoarea care apare mai în toate prezentările oficiale ale blogarilor. Tot pt ia am optat și eu.. Inițial alesesem brun vison, am renunțat după mai multe sfaturi...

                          Comment


                          • De preferat, ar fi sa țineți cont, la alegerea culorii și de cum se pretează la murdărie, zgârieturi, lovituri. Știu, e normal sa-ti iei ce-ti place, dar mai târziu, începi sa regreți, vb din experienta și cred ,ca cel mai bine s-ar preta albul și argintiul. Fiecare cum dorește!
                            Last edited by alex1ioan; 29 April 2021, 15:51.

                            Comment


                            • Originally posted by mnv View Post
                              Gris Moonstone, este culoarea care apare mai în toate prezentările oficiale ale blogarilor.
                              Da, știu, doar că realitatea bate filmul (sau broșurile) și eu nu am reușit să văd 2 mașini una lângă alta cu Gris Moonstone și respectiv cu Gris Highland. Gurile rele spun că dacă nu bate soarele direct pe tablă nu e nici o diferență între ele.... Și mie mi-ar fi plăcut Gris Moonstone.
                              La dealer nu aveau mostrele de culoare...
                              Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

                              Comment


                              • Gris moonstone e un argintiu spre galben iar gris highland e un argintiu spre albastru. Eu le-am văzut una lângă alta. Dacă sunt separate nu știi care e una și care e alta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google