Logan III - Comanda și Termen de Livrare

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gri culoarea puturosului, o spala odata la cinci ani doar decit de pastele cailor nu de ala catolic/ortodox

    vine pastele ma pune nevasta sa spal masina

    Cih !

    Comment


    • gri e culoarea cam cea mai "anti-praf" si "anti-zgirieturi". iar noi avem basculante de praf si milioane de pietricele, boscheti agresivi si alte sârme.
      mai umbla vorba ca uneori, in unele cazuri, poate ca tre' schimbata nevasta si nu culoarea tablei...

      Comment


      • Mai știe careva dacă sunt noutăți legate de media nav? Eu personal am renunțat la opțiune dar încă sunt mulți care așteaptă și pe subiectul ăsta planează în continuare o incertitudine.

        Comment


        • Originally posted by devreg View Post
          poate ca tre' schimbata nevasta si nu culoarea tablei...

          nici nu sti cita dreptate poti sa ai,

          nevasta inainte de nunta se probeaza se pune la spalat masina


          Comment


          • Originally posted by Red_Alin View Post
            Mai știe careva dacă sunt noutăți legate de media nav? Eu personal am renunțat la opțiune dar încă sunt mulți care așteaptă și pe subiectul ăsta planează în continuare o incertitudine.
            Eu am dat comanda pe 17 aprilie. Pe 20 aprilie am primit VIN si data iesirii masinii din fabricatie: 7 iulie. ;) Initial mi s-a spus ca as putea astepta pana inspre sfarsitul anului. Asa incat cele 3 luni mi se par... rezonabile.
            Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
            Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

            Comment


            • Da, e ok doar sa fie 3 luni. Eu am dat avansul în 25 februarie și dacă totul decurgea normal și programul rabla începea în martie asa cum s-a zis inițial trebuia să am mașina în fața casei deja.Oricum mă plictisisem să tot sun la Dacia și să mă tot decaleze cu livrarea așa că am renunțat la Media nav și mi-am configurat alta mașina fără media nav care cică ar ieși pt livrare în 18 iunie. Vom vedea

              Comment


              • Pai, ma gandesc ca daca mi-a comunicat data fabricatiei masinii cu seria aia, inseamna ca atunci se va face. Cei care au tot fost amanati nici macar nu stiau seria, din ce-am mai citit pe ici pe colo.
                Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                Comment


                • Eu nu inteleg cum de unii nu primesc seria nici dupa 2 luni si altii primesc dupa 3 zile... o fi din cauza la media nav?!

                  Sau cate "pile" are dealer-ul la fabrica?!
                  Last edited by daymaker; 30 April 2021, 20:36.

                  Comment


                  • Eu am primit seria de șasiu imediat,chiar două serii si degeaba,tot am fost amânat de 3 ori din ianuarie până acum.

                    Comment


                    • Să înțeleg că ți-a ajuns mașina luna asta?

                      Comment


                      • As vrea eu,noul termen este 10 iunie.

                        Comment


                        • eu am primit seria VIN pe factura de avans de 5%.
                          Livrarea estimativa sapt 18, adica prima saptamana din luna mai. ( mi s-a confirmat ca masina este fabricata Eco-g 100 Confort, fara navigatie)
                          Miercuri va fi programata rabla pentru radiere, iar speranta mea e ca in saptamana 19 sa pot ridica masina

                          Comment


                          • Salut!
                            Logan Comfort, TCe90, cod unic HHT3QQ.
                            Platit avansul pe 14 aprilie. Inca nu am primit VIN-ul

                            Comment


                            • Salut,
                              Pe ordinul de plata avans apare numai seria de sasiu, vezi poza
                              You do not have permission to view this gallery.
                              This gallery has 1 photos.

                              Comment


                              • Salut
                                VIN este descris in link-ul atasat
                                Ce înseamnă numărul VIN al vehiculului și cum îl verific? Pe pagina RO.VIN-INFO.COM afli totul despre numărul VIN și despre istoricul autoturismului Tău.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google