Logan III - Comanda și Termen de Livrare

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tot prin vocea Dacia am primit și seria de caroserie !!

    Comment


    • Vedem daca se mai face vreo modificare cu privire la fabricare și livrare daca se amână cu siguranță livrare se va face in septembrie !
      sper sa nu !!

      Comment


      • Salut,pe mine m-a sunat de la Vocea clientului Dacia, să mă anunțe că mașina se fabrică pe data de 3 octombrie cu livrare in 2-3saptamani,de când iese din fabricație. Menționez că comanda a fost făcută pe 17 ianuarie. O zi bună.
        Last edited by 77sky; 29 June 2022, 18:53.

        Comment


        • Eu am plătit astăzi diferența la banca, cică ajunge saptamana asta, a fost fabricata sâmbăta, deși termenul era sa fie fabricata ieri. Încă nu am primit prin posta radierea pentru rabla însă dealerul a zis ca la ei în aplicație s-a descarcat radierea și o pot livra când vine. Comanda data online pe 25.02 cu termen inițial de livrare sfârșit de iunie. Logan confort eco-g cu clima automata. Vin-ul îl am de atunci.
          Last edited by alinushus; 29 June 2022, 13:11.

          Comment


          • Originally posted by Driver23 View Post
            Tot prin vocea Dacia am primit și seria de caroserie !!
            Ce model de logan ai comandat, cutie manuala/automata, gpl, etc.?
            Toate cu un scop ..

            Comment


            • RoYeti​ Logan simplu manuala in 6 trepte fara gaz , fara climatronic și încălzire în scaune și cu 3 opțiuni separate de echiparea de baza

              Comment


              • A sosit si al meu SS3 ecog, comanda de la inceputul lui decembrie - imediat dupa cresterea preturilor si modificarea pachetelor de optiuni, toate optiunile adaugate pe masina + jante si vopsea atacama. Masina a ajuns la Benga pe 23 iunie, a mai durat o satpamana livrarea la o reprezentanta din Militari.

                Comment


                • Am revenit pe grupul asta dupa ani de pauza, deci nepotul batranului logan comandat in 19.01 avea termen de fabricatie pe 13oct ( serie primita la inceputul lunii iunie ) , ieri am primit o veste buna , in data de 26 iulie ajunge in reprezentanta , dar o sa mai dureza o zi pana monteaza service-ul alarma , antena rechin si inca 2 balarii

                  Comment


                  • Originally posted by Loganu View Post
                    Am revenit pe grupul asta dupa ani de pauza, deci nepotul batranului logan comandat in 19.01 avea termen de fabricatie pe 13oct ( serie primita la inceputul lunii iunie ) , ieri am primit o veste buna , in data de 26 iulie ajunge in reprezentanta , dar o sa mai dureza o zi pana monteaza service-ul alarma , antena rechin si inca 2 balarii
                    Bună ziua, și tot în ianuarie,pe 17 am comandat mașina,dar termenul de livrare este pe 03 oct. Ce model și ce dotări ai. pus pe ea

                    Comment


                    • mihai_ban e posibil că la mașina ta sa ai niste piese în așteptare care vor fi disponibile mai târziu
                      La voce clientului mi sa spus că dacă piesele sunt pe stoc livrarea va avea loc în iulie daca nu în octombrie !
                      Ai cumva gaz pe ea ?

                      Comment


                      • cele cu gaz am înțeles că au fost scoase din comanda !
                        Cel puțin o perioadă nu mai pot fi comandate le lipsește nu știu ce piese
                        Loganu meu nu are gaz poate a contat chestia asta !

                        Comment


                        • Originally posted by Driver23 View Post
                          mihai_ban e posibil că la mașina ta sa ai niste piese în așteptare care vor fi disponibile mai târziu
                          La voce clientului mi sa spus că dacă piesele sunt pe stoc livrarea va avea loc în iulie daca nu în octombrie !
                          Ai cumva gaz pe ea ?
                          Da. Logan Eco-G 100

                          Comment


                          • Atunci probabil din cauza asta ti se livrează în octombrie
                            suna și întreabă la voce clientului daca gazul reprezintă o problema la întârzierea livrări

                            Comment


                            • Originally posted by mihai_ban View Post

                              Bună ziua, și tot în ianuarie,pe 17 am comandat mașina,dar termenul de livrare este pe 03 oct. Ce model și ce dotări ai. pus pe ea
                              Benzina simpla, sa nu aud de gaz..singurele dotari lipsa sunt cutia cvt si pachetul keyless entry-go
                              sigur a ta intarzie datorita lipsei componentelor gpl

                              Comment


                              • Originally posted by Loganu View Post

                                Benzina simpla, sa nu aud de gaz..singurele dotari lipsa sunt cutia cvt si pachetul keyless entry-go
                                sigur a ta intarzie datorita lipsei componentelor gpl
                                Mulțumesc frumos,ai avut probleme cu gpl,de nu ai ales? Am auzit că nu sunt așa mari probleme. Am optat pentru un Logan Eco-G 100, Comfort, vopsea metalizata, jante aliaj pachet parking 2.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google