Logan III - Comanda și Termen de Livrare

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La mine, la logan 2, 2018, e argintie, de tabla, clasica+stiker cu limitare de 80 km.
    Last edited by alex1ioan; 26 October 2022, 13:50.

    Comment


    • Au inceput sa apara pe site-ul Dacia destul de des masini Logan in diverse variante cu livrare imediata.

      Comment


      • Duster cu livrare imediata cate vrei, Stepway un singur exemplar (si fara gpl) si zero Logan cu livrare imediata.
        Si cu asteptare f f putine Logan (si niciuna cu gpl)

        A mea (Stepway gpl) a venit in 6 luni, asa cum era termenu de livrare.

        Comment


        • Au scos pachetul keylles go / și frana electrica ,că nu l-am mai văzut disponibil !!

          Comment


          • Se pare ca da. Cel putin in configuratorul online nu mai este disponibila ca si optiune pe variantele intermediare.
            Poate la dealeri e alta poveste.
            Au pastrat-o ca si dotare standard doar pe variantele varf de gama la toate modelele (Logan - Prestige, Stepway Extreme si Jogger - Extreme+).
            Pe semne ca inca nu a trecut criza de cipuri sau optimizeaza si ei productia.
            Last edited by 77sky; 4 December 2022, 19:13.

            Comment


            • Eu daca vând Loganul 3 in momentul de față iau cu 1000 de euro mai mult decât am dat pe el când l-am luat cu 0 km la bord , la ce preturi am văzut pe configurator ))

              Comment


              • Am facut comanda de un Logan Prestige pe data de 07.07.2022 cu termen de livrare la 9 luni distanta adica undeva prin martie 2023.
                Ieri am primit seria de sasiu de la dealer cu mentiunea ca s-ar putea veni mai devreme.
                E posibil sa fie reala vestea?

                Comment


                • Da, este posibil.

                  Comment


                  • Miercuri, 7 decembrie, ora 6 pe site-ul dacia sunt disponibile 120 de masini Logan cu livrare in februarie 2023.

                    Comment


                    • Am vazut si eu ofertele Logan pe Dacia.md si au motorizarea 1.5 dci de 95 cp,discriminare mare,...ma simt tradat in tara mea....rusinica domnilor de la Mioveni. Sa polueze acolo ca nu sunt Europeni.

                      Comment



                      • uite aici articolul giugiuc
                        ​​​​​​

                        Comment


                        • De peste 24 de ore este disponibila in stoc dar nimeni nu o doreste:




                          Comment


                          • Cam cat se mai așteaptă pentru pentru o comanda făcută în august de exemplu ??

                            Comment


                            • Pe Dacia vânzări online vad peste 100 de Loganuri la vânzare în Ianuarie când am dat eu comanda daca găseai 3 4 Loganuri era bine

                              Comment


                              • Originally posted by Driver23 View Post
                                Cam cat se mai așteaptă pentru pentru o comanda făcută în august de exemplu ??
                                Timpul mediu de așteptare este de 9 luni - cu extreme de 7 și 12 luni.
                                Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google