Logan III - Accesorii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vreau si eu sa mi montez o camera, asta e buna de ceva? Multumesc!
    Camera auto tripla FullHD, 3 Camere - Fata/Spate/Interior Ecran 2'', G Senzor Vrei sa fii sigur ca nu-ti scapa nimic in trafic? Vrei sa filmezi in fata, in spate dar si in interiorul masinii? Daca esti taximetrist chiar iti prinde bine asa ceva, cu conditia sa-ti anunti pasagerii ca ai sistem de filmare in masina. Fie

    Comment


    • Parere personala - nu pare prea convenabil parca.
      "slot care suporta o memorie generoasa de pana la maxim 32 GB" pentru "filmare in bucla: camera inregistreaza continuu prin stergerea primului fisier in cazul in care cardul de memorie este plin"

      Comment


      • Originally posted by Cosho View Post
        Vreau si eu sa mi montez o camera, asta e buna de ceva? Multumesc!
        https://www.cudetoate.ro/products/co...48904916697414
        La ce pret dai cam aceea primesti. Poate va functiona stabil fara probleme, cine stie.
        Personal mi-am luat 70 mai a500s. Ai nevoie de un card mai maricel ~128 Gb clasa 10 cat de cat brand ca sa nu te lase cand ai nevoie. E mai ieftin ca 800s cu diferente mici.
        Ai nevoie de card mai incapator ca sa tina mai mult, cardurile de memorie au si ele un ciclu limitat de viata dupa care incep erorile de inregistrare. La fiecare 2 saptamani de asemenea trebuie sa o formatezi ca mica profilaxie.
        Dual-channel dash cam with front 1944P HD + rear 1080P recording for all-round protection. 1944P HD & Night Owl Vision for superior all-day vision. 24H smart parking surveillance, built-in GPS, and app control for real-time trip data and location tracking. Easy to install with essential functions for safety.
        Last edited by asitaka; 15 February 2024, 19:26.
        Să ne țină turbinele!

        Comment


        • Nu este suficient un card de 128 Gb din clasa 10. Specificatiile trebuie sa fie U3, A2, V30, bineinteles de 128. Trebuie sa suporte suprascrieri repetate, 4k si un raport de compresie bun. Eu unul, daca parerea mea conteaza, il recomand pe ăsta Samsung EVO Plus microSDXC 128GB C10/UHS-1/U3/A2/V30 MB-MC128KA/EU (Card memorie) - Preturi (compari.ro)​ Sub specificatiilea astea risti sa-l arda cum se vaita sute de insi pe forumuri, peste specificatiile astea, sunt bani aruncati ptr ca nu poate sistemul. Enjoy!

          Comment


          • Buna ziua
            Voi fi posesorul unui Logan III la care vreau sa-i pun carlig de remorcare. Am 2 intrebari: Cod Produs: 8201734129 ca instalatie electrica este OK? O pot monta eu (plug and play), sau trebuie sa o fac in reprezentanta?
            Multumesc

            Comment


            • Fa montajul in reprezentanta (sau un service autorizat). Mai apar bube pe partea electrica si nu cred ca ai vrea sa te trezesti cu o anulare de garantie pe motiv de interventie neautorizata.

              Comment


              • Colegii care ati desfacut cate una alta la Loganuri: ati observat sa existe precablare pentru senzorii de parcare si/sau camera de marsarier? Masina e echipare 2021 Comfort standard (Media Display). Multumesc.

                Comment


                • Vezi pe Wiki - Îmbunătățiri - Logan/Sandero III 2020-2028 wiki (wikidot.com)
                  Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

                  Comment


                  • Multumesc! Ma uitasem pe la tutoriale, dar nu mi-a sarit nimic in ochi. Am sa demontez weekendul viitor sa vad daca exista mufele pentru camera.

                    Comment


                    • Salut!

                      1. Exista o varianta mai ieftina pentru joja de ulei decat cea la acest link(de la un alt producator sau alt vanzator)? Pentru Logan 3 SCE?

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google