Logan III - Accesorii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • broniaski poate intreb tampenii, dar Terosonul se poate da si in portbagaj, pe interior, pe toata suprafata (mai putin rezervorul de GPL)?

    Comment


    • Nu as da, nu am dat. Acolo voi pune o mocheta acustica. Gasesti pe google la o simpla cautare. Doar pe oale, la interior, voi pune material fonoabsorbant, nu acea carpeta. Studiez ofertele momentan si ce buget am nevoie.

      Comment


      • Mulțumesc, poate ne anunți și pe noi ce găsești.

        Comment


        • Originally posted by Lolut View Post
          Salutare!
          Va spun tuturor care aveti astfel de capace, PROTEJATI-LE cu antifurt! La mine in cartier s-au furat capacele la toate Daciile noi.
          Observ că în continuare au trecere capacele originale de la Dacia..., ale mele au rezistat pe mașină aproape o lună.

          Comment


          • Aveti idee daca la aceste jante trebuie cumparate si alte prezoane sau se potrivesc cele de la jantele de tabla flexwheel 15 design sorane?


            Comment


            • Alea sunt Empreinte pentru Logan II și inițial veneau cu șuruburi cu șaibă (vezi poza din linkul de mai jos)

              De citit tot postul:
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Originally posted by paul_damian View Post
                Ilumineaza discret, ziua nu se vad, noaptea arata fain. Nu e ceva necesar, dar ca "aroganta" e ok Nu imi pare rau ca le-am luat. Se alimenteaza din baterii CR2032, se sting la 10 secunde dupa deschiderea usii.
                Am schimbat azi bateriile la cea de pe partea soferului, sunt baterii CR2430 si nu CR2032. . Se mai vedea lumina dar era ceva mai estompata fata de cea din partea cealalta (e normal fiindca usa soferului a fost deschisa de mult mai multe ori) dupa apropape un 1 an si 3 luni si am zis ca mai bine le schimb. Am luat baterii Varta de la Hornbach, au fost in jur de 14 lei - 2 baterii.

                Comment


                • Salut, Stie cineva unde pot gasi tavita (covoras) pentru portbagaj logan III ? Multumesc.

                  Comment


                  • Păi cel mai simplu este să dai comandă la orice reprezentanță Dacia - în 5-7 zile o primești dacă nu e deja pe stoc.
                    Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

                    Comment


                    • Multumesc .

                      Comment


                      • Originally posted by ionut04 View Post
                        Salut, Stie cineva unde pot gasi tavita (covoras) pentru portbagaj logan III ? Multumesc.
                        Cumpara de la Rimi, importator specializat, tavita portbagaj Dacia Logan 3 Berlina 01.2021-prezent, Aristar Premium. Potrivire exacta, protectie perfecta, fara miros

                        Cumpara de la Rimi, importator specializat, tavita portbagaj Dacia Logan 3 Sedan 01.2021-prezent, Aristar Guardliner. Potrivire exacta, protectie perfecta, fara miros

                        Comment


                        • Originally posted by daymaker View Post
                          Gasim pe undeva jante de origine de tabla structurate pe 15" ?
                          Am gasit pe la Altex doar de 16" ...


                          Au apărut, dar cam scumpe

                          Comment


                          • Salutare.Stie cineva cum și unde putem sa învelim pe dedesubt ușa de la portbagaj? să nu se mai vadă tabla aia urâtă.ma poate sfătui cineva in acest sens.se poate cumpăra din comerț un capitonaj ceva? mulțumesc.

                            Comment


                            • Capitonaj dedicat încă nu există, dar îl poți face tu din burete de antifonare.
                              Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

                              Comment


                              • Pareri despre deflectoare? Oscilez intre cele de origine si Henco.
                                Citisem niste review-uri ca in timp au zgariat geamurile...
                                Sunt ok din punct de vedere zgomot?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google