1.0 tce cvt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    În service se roagă în fiecare dimineață pe covorașul roșu să dea numai de probleme software!
    Nu ți-au cerut și o lumânare?
    Probabil încă nu era terminată cealaltă...
    Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

    Comment


    • #47
      Huh?
      Important e ca nu s-a mai repetat comportamentul de atunci, practic masina a mers perfect, mai putin, stii tu, chestia cu AC-ul care face gheata sau ce dreaq o face, de nu mai baga aer rece in habitaclu.
      Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
      Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

      Comment


      • #48
        Glumeam și eu - că ei speră să dea numai peste probleme ușoare - click, click, next, click, OK...
        Logan III Comfort ECO-G 100, Iulie 2021, Bleu Iron, 16" Amaris, MediaNav, P. sc. încălzite+Climă, P. Comfort, P. Parking 2, volan piele, geam. el. sp.

        Comment


        • #49
          Sunt depasiti, saracii. Dintr-un electician nu faci peste noapte informatician, sa stie sa lucreze in cod masina. Cel putin, asa avem aici la BR, la reprezentanta APAN.
          Din ce-am vazut eu aici, se logheaza la uzina, iar flacaii de-acolo scotocesc prin softuri... cum ar veni, asta de-aici doar le tine lumanarea, ca vorbisi de ele (apropo de banc, vezi mai jos). Cre'ca astia nu prea tin bine lumanarea!!!


          PS: Sir făcea dragoste cu Lady. John ţinea lumânarea. După 15 minute Sir:
          – Lady, eşti mulţumită?
          – Nu, Sir.
          John ţinea în continuare lumânarea. După alte 15 minute:
          – Lady, eşti mulţumită?
          – Nu, Sir.
          John ţinea în continuare lumânarea. Tot aşa până ce Sir oboseşte şi schimbă locul cu John. După 5 min. Lady urlă că este mulţumită. La care Sir:
          – Vezi John cum se ţine lumânarea.
          Last edited by ursamajor; 15 November 2021, 19:04.
          Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
          Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google