R A R - I T P

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am facut si eu ITP-ul ca se implinise termenul si a costat 75 lei.

    Comment


    • am facut itp-ul la masina de serviciu, la statia de la reprezentanta Volvo din Bacau: 87 lei / autoturism
      a good plan today is better than a perfect plan tomorrow

      Comment


      • pentru GPL este mai mare taxa?

        Comment


        • pentru logan papuc itp se face pe un an
          sigpic Alexandria

          Comment


          • Facut vineri itp de 4 ani, al 2-lea, cu tot cu gpl, pret 80 ron iatsa campulung muscel
            AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

            Comment


            • Baieti, urmeaza sa fac si eu ITP-ul si as dori sa stiu daca se leaga de toba sport ?

              Care din voi ati patit-o ce s-a intamplat ? Ce v-a spus ?
              sigpic

              Comment


              • Am un prieten care a dat o mica atentie ca sa treaca itp-ul pentru ca avea toba. Acum nu stiu daca este asa la toate statiile itp. Bafta!

                Comment


                • Salutare tuturor, unde pot sa fac si eu ITP-ul fara batai prea mari de cap in Bucuresti? De preferat in sectorul 5 dar ma deplasez si in alte zone daca e ceva ok. Am xenoane si frana de mana nu e tocmai ok. Alte probleme nu cred ca mai sunt (sper eu). Multumesc

                  Comment


                  • Nu postati pe forum unde ”se poate”, asta daca doriti sa se mai ”poata” si pe viitor Folositi mesageria privata!

                    Comment


                    • @kissfm: pe cuvant daca am inteles ceva din postul tau.

                      Dati-i PM lui kissfm toti care aveti nevoie de relatii privind ITP-ul in sectorul 5.

                      Comment


                      • Pentru cei interesati; in reprezentata pret ITP benzinar 75 lei, pentru diessel 86.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • Originally posted by mr.K View Post
                          @kissfm: pe cuvant daca am inteles ceva din postul tau.

                          Dati-i PM lui kissfm toti care aveti nevoie de relatii privind ITP-ul in sectorul 5.
                          Mai citeste odata. Am zis sa nu posteze pe forum in care service-uri se poate trece ITP-ul cu o mica atentie

                          Comment


                          • Ai vazut ca poti scrie clar, ca sa priceapa lumea?

                            Comment


                            • Se intelege si din primul post omule, singurul lucru necesar este putina concentrare. Jocurile de cuvinte nu este pentru oricine.

                              Comment


                              • Da bre, nu estem toti concentrati la cei care fac jocuri de cuvinte.
                                Si termin-o cu FLAME-ul.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google