MCV-isti........

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si inca 2 poze
    Attached Files

    Comment


    • multumim vio ,ia uite ce trupa faina ,unu si unu .............
      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

      Comment


      • Ai nostri ca brazii

        Comment


        • Salut, numele meu e Stefan sunt din Iasi am un logan MCV 1.4 preferance, rouge passion, 5 locuri, vreo 23.000 km din septembrie 2008 si merge perfect
          Attached Files
          Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia oamenilor; dar nu sunt sigur in privinta universului.

          Comment


          • stefanstoina ,dupa calcule=lele mele ,ai nr. de ordine 80 , sa-ti mearga mcv -u;,si sa fi sanatos ,te asteptam cu noutati,sau o lasi asa ,virginica........?
            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

            Comment


            • nu vreau sa o las virginica dar criza se simte putin si banii acum merg pe rate (casa+masina)
              multam fain de urari si voua multi km fara incidente
              Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia oamenilor; dar nu sunt sigur in privinta universului.

              Comment


              • asa stefane sa nu o lasi virginica ca nici eu nu am lasato chiar daca a fost criza.
                Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                Comment


                • Salut numele meu este Alecs si sunt din Bucuresti , am un Logan MCV 1.5 DCI 75 cp Laureate , albastru , 7 locuri in jur de 38 400 km din septembrie 2007.Sunt ft multzumit de el n am avut probleme deloc si am facut cateva imbunatatiri pe la el :folie omologata RAR pe 6 geamuri , lumini skimbate , capacele le am vopsit in negru nu am bani de jante deocamdata si mici adaugari in interior...

                  Comment


                  • mazarel ?? umbli prin militari ??? ai masina identica cu a mea estetic
                    sigpic
                    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                    Comment


                    • hop si eu pe aici! am un MCV 5.1 dci albastru marin cred, din noiembrie 2007, 65000km, si inafara de radiator spart nu am avut probleme. apropo, unde pot gasi un capac de protectie al barii logitudinale dreapta de la plafon. parca asa mi-au spus de la automarcu's ca se numeste. mi-a fost furat impreuna cu antena !
                      Attached Files
                      Last edited by costinel1981; 10 March 2010, 20:04.

                      Comment


                      • 1,6 16v, Laureate, Albastru, aprilie 2008, 22000Km, fara probleme deocamdata
                        Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                        Comment


                        • Bine ati venit .. se mareste numarul MCV`istilor incet-incet

                          Comment


                          • bine v-am gasit!
                            eu am o problema, de ce nu au facut o varianta de MCV 4x4?
                            ar fi fost INCREDIBIL!!! ma bate gandul sa schimb MCV-ul cu Duster, anul viitor nu acum.

                            Comment


                            • salutare. MCV 1.5 dci, albastru mineral, 55500 km feb. 2008. probleme pana acum: la relanti nu are turatie uniforma.(am fost in service, nu i-au dat de cap)
                              la mai multe MCV-uri!

                              Comment


                              • Originally posted by cantenbury View Post
                                probleme pana acum: la relanti nu are turatie uniforma.(am fost in service, nu i-au dat de cap)
                                la mai multe MCV-uri!
                                eu am problema asta la un logan 1.6mpi. tocmai ce vreau sa ma duc cu el in service. sfaturi?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google