MCV-isti........

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Baieti, mai exemplificati si cu poze, ca nu ar fi rau sa si vedem cum arata operele voastre. Bafta!

    Comment


    • #92
      tudor-d
      cred ca protecti la balamale tine de model
      eu am laureat si am protectile respective
      si am cum ii spuneti voi Ph 1
      http://www.danasoft.com/sig/colectionarul215578.jpg

      Comment


      • #93
        Salutari , dragi mcv-isti. Cu netarmurita mandrie va anunt ca sunt proaspat tatic al unui golanash MCV 1.5 dci de 85cp gri basalt ... perfect sanatos .Data nasteri 03.07.2009 pana acum 1938 km .De la Constanta cu respect va salut si va astept la mare...

        Comment


        • #94
          mcv 1.5dci 85cp din noiembrie 2007 si vreo 17800 km super multumit
          ------------
          am sa revin cu poze complete
          Attached Files
          Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

          Comment


          • #95
            din strehaia....Am un Logan Mcv Prestige 7 locuri Laurete Alb....15 DCI 85 CP...masina e luna in 22 noiembri in 2008....are 41000 km ...nici o schimbare pana akuma'



            poze dupa ce fak
            Last edited by kidu`13; 24 July 2009, 23:00.

            Comment


            • #96
              da chiar mam uitat si mai in urma ,de ce nu va afisati cateva poze ale mcv-ului vostru

              Originally posted by SoNyKeL View Post
              Mcv Power , imi place cand vad ca suntem din ce ince mai multi in noiembrie 2007 eram doar 2
              siiii care erau?aceeia sunt curios
              Last edited by petroman; 24 July 2009, 23:29. Reason: Automerged Doublepost
              Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

              Comment


              • #97
                eu si spike

                sigpic

                Comment


                • #98
                  mai insista..........petroman nu era?
                  ----------------------------

                  --------------------

                  spike - mcv alb parca din bucuresti daca imi amintesc bine si la avatar un personaj din matrix- baiat valabil
                  Last edited by petroman; 25 July 2009, 10:47. Reason: Automerged Doublepost
                  Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                  Comment


                  • #99
                    seamana cu unul din matrix - aaa da nu era alb
                    Dacia Logan MCV Laureate 1.5dci Culoare: Gri Platine -Laureate 2007
                    ---------------------
                    uite si avatarul din 2007
                    Attached Files
                    Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                    Comment


                    • Asta e loganul meu !



                      super multumit de el'...
                      Attached Files

                      Comment


                      • asta e al meu cu poze facute azi (multi spun ca ma laud - eu le spun ca am cu ce)
                        Attached Files
                        Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                        Comment


                        • O seara splendida, tuturor!!
                          ce rau pot sa ma simt mcv de fabrica
                          eu nu am cum,lipsa lichitati
                          http://www.danasoft.com/sig/colectionarul215578.jpg

                          Comment


                          • Originally posted by angel
                            Trece ea criza si parca te vad dup`aia cu mertzan la scara, de uiti userul si parola de logare, de pe loganclub.ro!
                            daca te referi la mine te inseli sunt ffffoarte multumit de mceve si apropo am si un audi vechi(normal)dotat pana in pinzele albe si sa sti ca nu merge cu mult mai bine ca si loganul meu
                            http://www.danasoft.com/sig/colectionarul215578.jpg

                            Comment


                            • am ajuns din concediu. 7200 km, "Magarusul" s-a comportat impecabil. consum pe bc 5,8l/100, sper sa mai scada in timp. viteza maxima 157 km/h, pe autostrada in germania. masina a fost incarcata full, pana in tavan, 5 persoane in ea (doi adulti, 1 copil si 2 adolescenti). cei 70 cp au facut fata dar sper sa ramana gestanti si sa se mai inmulteasca in scurt timp.

                              Comment


                              • puneti si voi ceva poze cu MCVul vostru - si la mai multi km fara probleme
                                Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google